Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szilva nagyon hízlaló...

A szilva nagyon hízlaló gyümölcs? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Most ebédre teleettem magam szilvával (9db).. eddig reggelire egy zsemlét ettem salátával, paradicsommal, egy puffasztott rizst, tízóraira egy almát és ebédre még csirkecombot salátával. Fogyókúrázni szeretnék de egyelőre nehéz átállnom a szénhidrát szegény étrendre, nagyot bűnöztem ezzel a sok szilvával? És tudnátok tanácsot adni ma még mit ehetek pl vacsorára?
2010. aug. 30. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem nagyon hízlaló, legalábbis a banánhoz képest nagyon nem. Banánban 103 kalória van, 24,5 g ch, szilvában 57 kcal és 13,1 g ch. Ez ugye 100 grammra van, nem tudom a szilvád mennyi lehetett, de szerintem 1-2 db nem lenne gáz, viszont 9 soknak tűnik. Az, hogy bűnöztél-e, az attól függ, mit engedsz meg magadnak. Magadnak kell számot adnod, nem nekünk. Vacsira mehet akár ugyanaz is, amit ebédre ettél, vagy tojás, túró, joghurt.
2010. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a szilvát eheted! Én Norbizom, és este is szoktam enni 2-3 szemet. (1-es kód)

A szénhidrátokat mindenképp hagyd reggelire, ebédre jót ettél. nekem a vacsim úgy szokott kinézni, hogy pl 1 kefír, kevés felvágott, vagy juhtúró, felvágott, paradicsom...

olyanokból válogatom össze ami 1-es.

sok sikert

2010. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)! csak azért ettemamúgy ennyit , mert nagyon megkívántam egy kis csokit, és mégse akartam azt enni, gondoltam a szilva mégis csak jobb annál..:)
2010. aug. 30. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Ami felesleges volt, az a puffasztott rizs a zsemle mellé. A zsemlének elégnek kellett volna lenni, mondjuk remélem, volt benne valami, nem üresen etted. (Sonka, sovány sajt.) Ha üresen etted, üres kalória volt. És próbáld lecserélni teljes kiörl. kenyérre, jobban is laktat és egészségesebb is. A többi nagyon jó, vacsira lehet tojás, vagy maradék csirke maradék salival.
2010. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
jaj dehogy hízlal, egyáltalán nem... szerintem bármennyit ehetsz belőle, én is hízékony vagyok, de szilvával eddig még csak fogytam :)
2010. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöma válaszokat, sokat segítettetek:)!
2010. aug. 30. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!