Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álljak meg az édességet?

Hogy álljak meg az édességet?

Figyelt kérdés
Holnap a húgom szülinapjára tortát és csokis kekszet kell csinálnom (félre ne értsétek, nagyon szívesen teszem). Reggel korán megcsinálom, aztán vissza is kell költözöm albérletbe, délután már dolgozom. Diétázom, jó lenne megállni, hogy ne kóstoljam meg a sütiket. Ez furcsa, sokak szerint undorító, de szeretem a nyers sütitésztát, mindegyiket, sütés közben mindig eszem belőle, mióta elkezdtem diétázni nem sütöttem semmilyen sütit, és félek, hogy nem tudnám megállni. Tehát az lenne a kérdés, hogy mivel motiváljam magam, hogy ne egyek bele.

2021. aug. 27. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Nézz képeket kövér emberekről és mondogasd közben, "ha bele eszek, ilyen leszek" 😅 de amúgy én is szeretem a nyers tésztát, főleg a piskótát. 😄
2021. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis kostolótól nem dől össze a világ,amúgyse tudnád hogy jó-e ha nem ennél belőle.
2021. aug. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kizárás semmire sem vezet, ehetsz bármit mértékkel. Ha lefogysz is mindent eszel, akkor most miért ne, most kicsi többet, mint kellene!? A mérték a lényeg. Kóstold meg nyugodtan!
2021. aug. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Gondolj arra h a nyers tojás szalmonellat is okozhat. :D


De amúgy vannak diétás, proteines sütik is.

2021. aug. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Minden fejben dől el. Ha akaratgyenge vagy, nem fontos számodra a diéta, akkor mi írhatunk bármit, úgyis megkóstolod.
2021. aug. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
havonta 1 szeelt torta miért nem fér bele, hm?
2021. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nevetséges. Mi az, hogy havonta? Akár mindennap megehetek 1 szelet tortát, akkor se hízok meg....
2021. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó akár igen , de az bőven belefér a havi 1. ha diátázik egy jó ideje akkor emg nem értem miért ne ehetne .. Alkalmanként lehet enni
2021. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ehetsz, de ha ennyire akesz fogyni, akkor állni kell a sarat! :/
2021. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!