Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá ha mostantól...

Mit szólnál hozzá ha mostantól köretnek csak és kizárólag zöldséget ehetnél? Nincs több krumpli, rizs, tészta. Mennyire számít egészségesnek az ilyen étrend? Lehet fogyni tőle?

Figyelt kérdés
2021. szept. 6. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én burgonya nélkül éhen halnék. :D
2021. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A pörkölt, a pacal mellé a kenyér a jó, kovi ubival. :) És az nincs a listán.
2021. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, kihagytam, természetesen a kenyér, péksütemények, bulgur, édesburgonya, stbstb is ki vna tiltva ilyen esetben


Ez amúgy nem vonatkozik olyan ételekre amik önmagukban vannak, tehát pl. nem tilos a paradicsomos tészta vagy egy főzelék, esetleg néha egy pizza. Annyi a lényeg h a hús (grillcsirke, hal, stb) mellé zöldséget egyél és ne köretet. És a legtöbbször sokan ezt eszik (hús + vmi köret)

2021. szept. 6. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A krumpli is zöldség :D Amúgy nem sokat, többségében zöldséget eszek(igen, krumplit is, csak nem olajban sütve)
2021. szept. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Hónapokig nem ettem sem rizst, se krumplit, se tésztát, kenyérből meg csak CH csökkentettet. Persze, hogy fogytam. Amúgy az első pár nap után nem is volt nehéz betartani.
2021. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Lehet fogyni de nem a legjobbak vb ötlet
2021. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ügyelni kell a vesekövesség elkerülésére.
2021. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl kevés szénhidrát van a zöldségekben, az sem jó. Legideálisabb, ha a köret fele szénhidrátos (krumpli, rizs, tészta, kuszkusz, bulgur, köles, hajdina, quinoa stb.) és a másik fele zöldség (friss saláta, párolt zöldség stb. Érdemes gyakrabban enni főzelék féléket, zöldséges ételeket, ilyenkor természetesen nem kell hozzá benyomni még egy fél adag szénhidrátos köretet vagy kenyeret. De teljesen nem érdemes lemondani a szénhidrátban dúsabb élelmiszerekről.
2021. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!