Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem igazán sikerül a fogyás?

Raafika kérdése:

Nem igazán sikerül a fogyás?

Figyelt kérdés
Nos már egy hete minden nap lenyomok 36 kilómétert a szobabiciklin,gyors tempóm,pulzusom az egekben,izzadok mint egy ló.Hétfőn voltam 97.5 kiló,reggel mértem.Pénteken már 93,8 volt,ami elég érdekes fogyási eredmény még egy hét alatt sem,ezen a hétfőn már 94,5 vagyok.Mitől megy feljebb ha minden nap biciklizek?

2021. szept. 13. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Víz, salakanyag. 1-2 kiló ingadozás teljesen valós.
2021. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Ne mérd magad ilyen gyakran. Bőven elég 1-2 hetente.
2021. szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Halál felesleges ilyen gyakran mérni. A súly több kgt is ingadozik, salakanyag, vízvisszatartás stb miatt. Havi 1mérés ad reális eredményt.
2021. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

hetente egyzer mérd, reggel, ivás és evés nélkül, wc-zés után. az lesz összehasonlítható. és az első heti fogyást ne számítsd, olyan gyors eredmény sose lesz. a legelső héten a nagy része ami lemegy az víz és ingadozik is


illetve a másik dolog hogy a kardió szuper de ha minden étkezésre 5 kakaós csigát és 3 nagy tál salátát eszel akkor nem fogsz fogyni

2021. szept. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!