Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy dagi vagyok...

Miért van az hogy dagi vagyok , és nem látom magamon hogy az vagyok? Tükörben, szépnek látom magam, ha lenézek a testemre ,akkor is de a képeken husi vagyok

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A kép torzít.
2021. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Milyen magas vagy, hány cm, nemed? Mennyire vagy sportos?
2021. szept. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Kisebb, lassan felkúszó súlyfeleslegnél előfordul. Sokakat egy fotó döbbent rá, hogy nem olyan karcsúak már, mint hitték.
2021. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En 55 kilo vagyok. Magassagomhoz kepest ez pont annyi, hogy “tomzsi” leszek, de nem dagadt. Ha lenezek magamra, vagy tukorbe, jonak latom magam. Nem dagadtak a combjaim sem, nem pufok az arcom, viszonylag lapos a hasam.

A kepeken meg olyan szelesnek latszok, mintha legalabb 70 kilot nyomnek. Mint egy kib@szott aranyhorcsog. :D ott mar dagadtnak latszom.

Nem vagy az valszeg te sem, ha nagyjabol stimmel a magassag tomeg aranyod.

2021. szept. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A testtartás és fejforma is sokat számít meg a fotó szöge.. én 53 kg vagyok messze a kövértől mégis minden fotón dagadtnak tűnök szinte, ami nem teljes alakos mert rövid nyakam van meg széles fejem plusz a páromnak pl érzéke van hozzá hogy olyan fotókat keszítsen amin még tokám is van..
2021. szept. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fotók a 2D-s jellegük miatt némileg kövérítenek, másrészt azokon el tudsz magadtól vonatkoztatni, s úgy ítéled meg magad, mint egy másik embert.
2021. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így fordítva vagyok bekötve :/
2021. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!