Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem bírom magam...

Mit tegyek ha nem bírom magam kontrollálni?

Figyelt kérdés

Érzem magamon hogy híztam, bár azz előtt is volt némi túlsúlyom, mielőtt ennyire nem tudok magamnak parancsolni. Le akartam fogyni és ahogy elkezdtem a "fogyókúrát" inkább mégtöbbet ettem. Minden reggel úgy kelek fel hogy mától megcsinálom és lefogyok, de ahogy meglátom az ételt, vagy az édességeket elkezdem nem kis mértékben enni. Van hogy nem eszek délelőtt, de este/délután kétszer annyit. Az edzés részénél nincs problémám, csak az étkezést nem tudom szabályozni.

Ebben szeretném a segítséget.

(10-15 kg-t szeretnék fogyni)

16/L



2021. szept. 17. 05:25
 1/5 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Nekem segített, hogy napi 5-ször eszem.
2021. szept. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem jó az étrended, a fogyó KÚRÁK nem müködnek.

Az egész étrendedet kell átállítani normálisra, nem hagyni ki étkezéseket és nem tiltani le élelmiszereket. Viszont a mennyiségekre oda kell figyelni, erre jó a kalóriaszámolás, ha a napi keretben benne vagy, akkor minden gond nélkül tudsz fogyni, illetve késöbb súlyt tartani.

2021. szept. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia! Én ugyanettől szenvedek már hosszú évek óta. Mindemt próbáltam tényleg mindentami a tapasztalatom hogy minnél keményebb akarok lenni magamhoz annál jobban belemegyek ebbe. Nem az mondom hogy nem kell akarat erő hanem azt hogy reálisnak kell maradni. Reális delelőtt nem enni vagy csak keveset és elvárni magamtól hogy este se egyek sokat? Ha minden szervezet más, más tápanyagbevitel szülséglet, hormonok, test,szervezet, genetila, lelki állapot akkor jó lesz nekem a neted random étrend?

Lukacs Liza könyvét csak ajánlani tudom elgondolkodtató talán át is értelmezi az ember ezt a témát. Mindenképp olvass bele az Éhes lélek gyógyítása című munkájába, én letöltöttem a netről simán

2021. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Magasság-testsúly? Mert nem mindegy, hogy valódi túlsúly van-e rajtad vagy csak te képzeled be, mert nem vagy olyan nyúlbéla alkatú mint sok mai lány. Ha nincs rajtad valódi fölösleg, akkor nehéz lesz a fogyás.
2021. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
48%
Olyan étrendet állíts össze, amiben minden, a testednek szükséges tápanyag megtalálható. Abból degeszre zabálhatod magad, akkor sem fogsz hízni.
2021. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!