Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testalkathoz diéta igazítása?

Testalkathoz diéta igazítása?

Figyelt kérdés

Már egy ideje időszakos böjtöt folytatok, napi 1000-1200 kcal között étkezem, minél fehérjedúsabban. Cukros dolgkat nem fogyasztok, ez alól a gyümölcs az egyetlen kivétel. Ha van időm edzeni, 1000kcalt égetek futással.

Na már most a testem egész jól átalakult, a lábaim karcsúsodtak, erősödött a popsim és a “malackáim” is eltűntek. Viszont, mindehez képest a hasam még így is nagy, oldalról aránytalanul vastag vagyok középtájékon, egyáltalán nem esztétikus. Mit tehetnék, hogy ez változzon? Esetleg a lisztes dolgoktól is szabaduljak meg? Habár csak teljes kiörlésű termékeket fogyasztok. Nagyon zavaró és már nem tudom, hogy mit tudnék kezdeni vele.



2021. szept. 18. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen keveset nem szabad enni min. 1200kcal, és nagyon csodálkoznék, ha naponta 3 órát futnál.

Az arányaidon nem tudsz változtatni.

2021. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Miután a koplalással szépen lebontottad az izmaidat, mit vártál?
2021. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ilyen aktív vagy, mint amilyennek mondod magad, akkor az a 1000-1200 kcal nagyon nagyon kevés. Egy átlagos felnőttnek napi 2000 kell.

Kérdésedre válaszolva helyi fogyás nincs, maximum izmot tudsz építeni, mégtöbbet fogyni, hátha onnan is megy, vagy hízni, hátha oda megy, ahol ki tudja azt egyensúlyozni.

És légyszi egyél többet, nagyon nem tesz jót ha keveset eszel. :(

2021. szept. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!