Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit fog szólni edzésen az...

Mit fog szólni edzésen az edző a nagy hasamhoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ezen a hétvégén kicsit sokat ettem,2- 3 kg t híztam, és ez a hasamon meg is látszik. Mit fog szólni hétfőn az edzőm, raadásul nem szereti a kövér embereket. Veletek volt már ilyen, mit szólt?

2021. szept. 19. 12:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom
2021. szept. 19. 13:28
 12/13 anonim ***** válasza:
85%

"... ráadásul nem szereti a kövér embereket."

Akkor ez az egyén egy "kiváló" edző! Csak dolgoznia ne kelljen ..

2021. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Igen volt már velem is ilyen és az én edzőm se szereti ha valaki meg van hízva és akkor én téli szüneten voltam 1 hónapig és 15 kilót híztam és én is izgultam hogy mit fog szólni de azt mondta hogy így szexi vagyok és hogy el mennék - vele vacsorárni este és mivel nekem is bejött a pasi ezért bele egyeztem és aznap azt mondta hogy régebben is tetszettek neki de ő azt mondta hogy azt szereti ha van mit fogni egy nőn és akkor még nem lehetett mikor el kezdtem hozzá járni de így végül össze jöttünk és azóta is eggyütt vagyunk de mellette el kezdtem így jobban hízni és most hogy 6 hónapja vagyunk együtt híztammég 15 kilót meg ő is hízott 10 kilót és már nem dolgozik személy edzőként hanem irodában dolgozik de nem engedi hogy én le foggyak mert azt mondja hogy így szebb vagyok és szerintem hízlal engem meg egy kicsit magát is persze nekem így is be jön de azért amikor izmosabb volt jobban nézett ki és már most is így hogy híztam 30 kilót 80 kilós vagyok és nyár van és menni akarunk nyaralni és szerintem elég ciki ahogy ki nézek szóval nem igatán akarok majd ki menni a strandra ami gondolom érthető de szerintetek miért nem akarja hogy le foggyak?
2023. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!