Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2kiskanál kávé bele fél...

2kiskanál kávé bele fél citromlé rá a foróvíz erröl hallota vakai??

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Mindenesetre biztos vagyok benne, hogy nem fogyaszt, legfeljebb, ha kihányod.
2021. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma meg kostoltam nemhánytam ki de viszont soha többet nem kostolom 🤣
2021. szept. 22. 22:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Már a youtube is ezzel van tele mindenki ezt a szart issza... Hogy fogyon már tiktok videot is csináltak hogy egy lány ezt itta és lefogyot
2021. szept. 22. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, ne hidd el.
2021. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire egyszerűen lehetne fogyni nem lennének túlsúlyos emberek
2021. szept. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint amikor valaki azt mondja, hogy egy reggel csak úgy felkelt és soha többet nem gyújtott rá. Ja, csak azt nem teszik hozzá, hogy előtte már fontolgatták sokáig, elfogyott a pénzük, betegek voltak stb.

Szóval lehet, hogy lefogyott a csaj tiktokon, de nem attól, hogy ezt itta, hanem fogyózott/kalóriát számolt/mittudomén.

2021. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mialatt ezt leírtad, már lepókhálózhattad volna a lakásodban a plafont, és ezáltal megdolgoztattad volna annyira a karizmaidat, hogy addig se a háj rakódjon le rajta éppen....
2021. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki azt osztja meg tiktokon hogy beverni napi 2 feles vodkát és attól fogy, akkor ezt te elhiszed és utána csinálod?

Én ettől max egy kiadós hasmenést várnék. Végül is az is fogyaszt....

2021. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
xD nem iszok alkoholt xD nekem pont megy a hasam tegnap óta nagyon vagy 3 napja
2021. szept. 23. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!