Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy 7-8...

Mi lehet az oka, hogy 7-8 kilót ugrálok havonta?

Figyelt kérdés
Egész életemben átlagos súlyú voltam, egy ideje hol 84 vagyok, hol 76. Férfi vagyok, 186 cm. Az étkezésem, mozgásom ugyanaz. Nem értem. Több mérleggel mértem. Semmi extra, csak fura.

2021. szept. 25. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos ugyan az minden?
2021. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a mérleg.
2021. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 mérlegen ugyanaz az eredmény, és 18 éves korom óta minden ugyanaz. Kb 20 esztendő óta ugyanaz, azóta melózom. Kb 1 éve van, amit írok.
2021. szept. 25. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy rendben? Nem pörög fel napokra a pulzusod vagy nem lassul le?
2021. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy gond talán lehet, nem tudom. A szívem nagyon szar, és regóta cicázok a rákkal de jelenleg nem állok semmilyen kezelés alatt. Úgy gondolom nincs összefüggés de lehet hogy van. Évek óta nem kezeltek ilyen téren. És ugye kb 1 éve van amit írok. Csak feltűnt és fura. Amúgy leginkább a hasamon látom hogy picit van mit fogni, de tényleg csak picit. Ennyi.
2021. szept. 25. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Keringési problémák miatt vizesedsz, majd üríted. Kezeltetned kellene, mert csak rosszabb lesz.

Mi az, hogy cicázol a rákkal?

2021. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nagy aplitúdó zsírból nem származhat.

Csak víz lehet a ludas. Akkor pedig komoly pangásos szívelegtelenséged lehet, ha ennyi vizet kötsz majd hipp hopp elvesztesz.

2021. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld. A szívem valóban kuka. A rák meg elvileg nem lehet pálya vagy kiújult. Undorodom tőle így már nem izgat.
2021. szept. 26. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!