Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék a hátamból?

Hogyan fogyhatnék a hátamból?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és az a problémám, hogy szélesebb/nagyobb hátam van. amúgy igazából semmi probléma nem lenne a testemmel, csak egy kicsit lenne nőiesebb hátam.

amikor vékonyabb voltam, akkor igaz nem volt nagy hátam de volt egy másik problémám, vékony voltam,nulla fenékkel és bot combokkal,ami megint csak zavaró volt számomra. hála istennek azokkal már jobban állok.


ti mit ajánlotok annak érdekében hogy csinosabb hátam legyen,de közben az alsó testem ne veszítse el a formáját?



2021. okt. 9. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Hát akkor hagyd ki a hát napot, és minden mást tolj meg. Illeltve ne hagyd ki, mert az is kell, csak ne told annyira. Neked valszeg ilyen a testalkatod, nem biztos, hogy van ezzel gond. Volt egy olyan csajom, aki 160 volt, küldött egy szexi képet egyszer, és annyit írtam rá vissza:

"dik, mekkora a vállad?" :D de szép volt maga a lány meg a testalkat. Ez az endomorph testalkat. Mint egy mini vízilabdás, de legalább jó feneke volt.

Meg amúgy az izom ad formát, tehát ha kevésbé felsőtestezel és inkább alsó, akkor ott nagyobbak lesznek az izmok értelemszerűen. Bár mondom, szerintem úgy igazán ez már mindegy, mert ez a genetika, ez tényleg az, nem az elhízás, a testalkat, azon nem lehet változtatni, csak korrigálni, h pl mást gyúrsz fel hozzá / hanyagolsz.


25/F

2021. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igazából nem annyira vészesen nagy, viszont sokszor megirigylem pl a legjobb barátnőm hátát,hogy neki valamivel kisebb meg ilyesmi


talán normálisabban kéne kajálnom, közben még jobban rá tolni az alsó testemre míg a felső testemre egyáltalán nem edzem,csak hasra,de arra is minimálisan.


köszönöm a választ! :D

2021. okt. 9. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy! Az alkatodon nem tudsz változtatni, a csontozatod nem fogy.
2021. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A hátad nem zsíros vagy hájas, hanem egyszerűen széles, nagy. Ez genetika, nem lehet megváltoztatni. Tapasztald ki inkább, hogy milyen szabású, stílusú, esetleg színű felsők azok, amik szépen mutatnak rajtad.
2021. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

tudom,de azért ha kicsit fogynék,megformáznám magam és inkább izmosodnék,biztos valamivel kisebb lenne és jobban nézne ki.

mint mondtam, mikor vékonyabb voltam egész normális volt.

2021. okt. 9. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös Igen, és bot combokat, és semmi feneket is. Valamit valamiért!
2021. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet célszerüen bizonyos helyeken fogyni. Genetika.
2021. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy testalkat kép?
2021. okt. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!