Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 kg-t hogy adjak le?

8 kg-t hogy adjak le?

Figyelt kérdés

Nem sportolok, maxmimum futni tudnék. (piszkos anyagiak)

Átlagos testalkat vagyok, csak sokat ettem az utóbbi hónapokban és felhíztam 8 kg-t és szeretném leadni. Ha kevesebbet eszem, az elég, vagy mi mást csináljak?


Ezek mellett az éhségérzet hogy szüntethető meg? Nem evésre gondolok, mert akkor hízni fogok. Igyak sokat, vagy szopogassak cukorkát?


A segítő válaszokat köszönöm!



2021. okt. 12. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi ötször evés, ilyenkor nem sokat és kevés kalóriát pl:hús,rizs, sok zöldség gyümölcs ne egyél tésztát gyorskaját, kenyér mehet módjával szerintem mert pl egy zsemle 164 kcal de igazából csokival is
2021. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, almára meg yoghurtra gondoltam én is :)
2021. okt. 12. 20:55
 3/6 anonim válasza:
Azért a korodat, a nemedet, a magasságodat, és a súlyodat sem ártana tudni, mert így nehéz okosnak lenni.
2021. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Futócipőn kívül nem költök sportra és az elmúlt 10 évben átlagosan napi 90 percet edzettem. Könnyű az anyagiakra fogni.....
2021. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit edzettél négyes?
2021. okt. 12. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj futni se, szimplán gyalogolni is elég. De ha van biciklid, akkor biciklizés is oké. De tényleg, a szimpla gyaloglás is tök okés, a lényeg, hogy mozogj. Elég ha kevesebbet eszel. De a lényeg az, hogy kalóriadeficitben legyél (többet égess el, mint amit beviszel), akkor fogsz fogyni. Most az, hogy ezt kalóriaszámlálás nélkül eltudod-e érni, az jó kérdés. Van, aki szimplán próbál kevesebbet enni, és kalóriaszámlálás nélkül is sikerül neki fogynia, de van, akinek szüksége van a kalóriaszámlálásra. Amúgy meg az éhségérzetre igen, próbálj többet inni, illetve próbálj napi 5x enni (3 fő étkezés, 2 étkezéskor csak egy kis apróság), lehet, hogy akkor jobb az éhségérzet. De próbáld meg jobban lefoglalni magad, lehet azért akarsz enni, mert unatkozol, nincs lefoglalva az agyad.
2021. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!