Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Böjt, illetve koplalás mellett...

Böjt, illetve koplalás mellett milyen jellegű edzéseket tudtok végezni? Mennyi ideig koplaltok/böjtöltök?

Figyelt kérdés

Ha már nagyon enerváltak vagytok, akkor mit csináltok, hogy ne adjátok fel? Éhes nem vagyok, de szőlőcukrot biztosan nem fogok enni azért, hogy könnyebb legyen az edzés.

Priviben is jöhetnek a válaszok olyanokról, akik ezzel a módszerrel fogytak.



2021. okt. 15. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Böjt alatt tilos az edzés, a fizikai munka. Hacsak nem akarsz kórházba kerülni, vagy meghalni.
2021. okt. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy mindennap kell legalább fél órát mozogni mellette. Én 1 órákat valamikor naponta 2×1 órát edzek. Meddig lehet ezt úgy csinálni, hogy ne legyen nagyobb baj?
2021. okt. 15. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Én maximum sétálni szoktam, esetleg egy fél órás futás fér bele, de csak akkor, ha utána rögtön meg is töröm a böjtöt, különben csak aludnék (és olyan edzettségi szinttel vettem fel ezt a szokást, mármint az időszakos böjtöt, hogy félmaratonokat futok).

Általában egy hatórás ablakom van, reggelizek valami szénhidrátot, edzek, utána fehérjetartalmú étel, majd főleg zöldségek.

2021. okt. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, erősírő edzést képtelen vagyok a böjti időszak alatt végezni, maximum lightos kardio fér bele. Tényleg, kipróbáltam, nem jó, mikor gyűlölöd magad, amiért nem sikerült teljesíteni az aznapra kitűzött célokat (a sorozat felénél remegő karokkal, könnyes szemekkel ballagsz ki a zuhanyzóba), majd felszállsz a villamosra, és egyszer csak elsötétül minden.
2021. okt. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 napig szoktam, hogy kitisztítsam a szervezetem. Mellette a futópadon egy óra gyors séta mindennap.
2021. okt. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

7nap

Jóga megy ilyenkor minden nap, de szoktam enyhe saját súlyos edzéseket is csinálni, nameg dolgozom. Bár ilyenkor visszabb veszek a munkából, de asztalos vagyok, szóval, van hogy nehéz.

2022. jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!