Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak akkor eszek amikor...

Ha csak akkor eszek amikor nagyon éhes vagyok és akkor zsömlét/kenyeret úgy fogyhatok? És tartom a napi 1300 kalóriát meg mellette eszek almát Sajnos nincs lehetőségem ilyen igazán diétás kajákat enni de ha valami diétás van ebédre akkor azt is eszek

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 07:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és mellette naponta egyszer edzek
2021. okt. 19. 07:54
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
CSak kenyéren meg almán élni nem okos dolog, nyilván fogyni fogsz, de nagyon egészségtelen az amit tervezel.
2021. okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tervezem már csinálom és sonkát is eszek
2021. okt. 19. 09:06
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen, fogsz fogyni ha benne vagy a kalóriakereteden belül, de tényleg nem egészséges csak kenyeret enni. Nálatok csak kenyér van otthon kajának? Mert nagyon sok egyszerű, de egészségesebb ételt is lehet készíteni. Pl. valamit tojással. Egyszerű, a tojás nem is megfizethetetlen, és jobb, mint a folytonos kenyérevés.
2021. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem szeretem a tojást
2021. okt. 19. 10:14
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
És miből viszel be vitaminokat például? Mert jól hangzik, hogy lefogysz, de súlyos tápanyag hiányban elpatkolni már nem olyan menő.
2021. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Cukkini olcsó, változatosan elkészíthető. Saláta szintén olcsó.
2021. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Tojás jó, de nem szereti a kérdező. Viszont ha szeretné, ahhoz is enne kenyeret vagy zsömlét,ez biztos.


De az sem jó ha megvárod amíg nagyon éhes leszel, persze ha tartod a keretet, fogyni fogsz úgy is. Néha nem ártana ha ennél csirkét is.

2021. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
39%

Ha túl sokat foglalkozol a súlyoddal, akkor elhízol.


Egyél, ami jólesik.


Sportolj, ami jólesik.


...és lehetőleg csinálj olyan dolgokat, ami szórakoztat.


Mellesleg mit jelent az nálad, hogy: "naponta egyszer edzek"?

2021. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Én azt csináltam, amit az utolsó ajánl, híztam 20 kilót. Hányásig zabáltam meg lustálkodtam egész nap, mert az esett jól. Aztán fél évig zabálhattam a salátát, a tojást meg a natúrcsirkét, hogy ne krumplis zsáknak nézzek ki.
2021. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!