Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megállt a fogyás, hogyan tovább?

Megállt a fogyás, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Életmódváltással és sporttal sikerült leadnom 15 kg-ot, az elmúlt fél évben. Még szeretnék leadni jópár kilót, hogy visszanyerhessem a "versenysúlyomat".


Azonban az utóbbi időben rendszeresen túlórázom minden nap (10 órákat dolgozom) és nem marad energiám a ház körüli teendők és az egyéb dolgok elvégzése után arra is, hogy tornázzak.


Esténként 2 órát sétálok a kutyával, akivel már nem tudok futni, mert 10 éves és nem bírja a tempót hosszútávon.


Ugyanúgy figyelek az étkezésemre, nem eszem semmi hízlalót, de 2 hónapja 1 deka sem ment le rólam.


Van valakinek valami mentőötlete?


2021. okt. 21. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi a súlyod, magasságod, mennyi kalóriát eszel? Amúgy nem probléma, hogy nem marad időd tornázni. Mármint, most na, anélkül is lehet fogyni, ha úgy étkezel, hogy kalóriadeficitben legyél.
2021. okt. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.


De szerintem az a baj, hogy nem vagy kalóriadeficitben. Mármint van amikor az embernél nehezebben mennek le a kilók, de szerintem nálad az a baj, hogy nem is vagy kalóriadeficitben. Mivel írtad, hogy "Ugyanúgy figyelek az étkezésemre, nem eszem semmi hízlalót". Nincs olyan kaja, ami hízlaló, vagy olyan kaja, ami nem hízlaló. Ehetsz te csirkemellet is, ami hús, meg tök jó, de ha túl sokat eszel belőle és nem vagy kalóriadeficitben, akkor nem fogsz fogyni. Szóval gondolom nem számolsz kalóriát, legalábbis nekem ez jött le ebből, hanem csak szimplán próbálod kerülni a "hízlaló" kaját. Ez a probléma. Hiába nem eszel kenyeret, tésztát, nem csak azok a dolgok hízlalnak. Ha túl sokat eszel az egészséges kajából, akkor is hízhatsz.

2021. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A csökkenő kilókkal együtt sajnos csökkenteni kell a bevitt kalóriákat is. Nagyon valószínű, hogy nem vagy deficitben!
2021. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!