Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Stagnál a fogyás, mit tehetnék...

Stagnál a fogyás, mit tehetnék? Veletek is volt már ilyen? Tartom a kalória keretem, sportolok minden nap valamit, de mégsem mozdul hetek óta a mérleg

Figyelt kérdés

Az utolsó 2-3 kilóval küzdök egy ideje. Minden nap sportolok valamit, és már a kalóriákat se akarom lejjebb vágni, mert akkor meg olyan alacsony lenne a keretem hogy alapanyagcsere alá mennék. Kipróbáltam, de szörnyen éhes voltam, és a sportra is alig volt erőm.

Kicsit elkeserítő, hogy egy nyamvadt fél kilót se bírok fogyni.

Az alapanyagokra is odafigyelek. Mostmár csak tiszta kaját eszek, semmi kicsi csoki meg ilyesmi még a kereten belül sem, de ez se segít..



2021. okt. 21. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is stagnáltam kb. 1 hónapig, majd valahol olvastam hogy érdemes egy csalónapot tartani. Megtartottam a csalónapot, megettem legalább 2500-3000 kcalt, nem mozogtam csak ettem it csak megkívántam egész nap. A mérleg 1-3 napig többet mutatott, majd visszaesett a csaló nap előtti kilóra. Utána viszont újra megindult nálam a fogyás és azóta lement rólam 3kg. :)
2021. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél bekövetkezik, a szervezet fél, hogy éhenhal. Vagy kitartasz több hétig, és újraindul, vagy nekem is bevált, hogy dühömben elkezdtem enni, és láss csodát: újraindult a fogyás.
2021. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre próbálok kitartani, csak olyan bosszantó hogy az ember mindent megtesz lelkiismeretesen és semmi eredmény. Dehát nem egy nap alatt jöttek fel ezek a kilók, folytatom a diétát továbbra is
2021. okt. 21. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:

az utolsó kilók mindig a legnehezebbek. nekem minden stagnálásnál csal napot javasol a személyi edzőm. ugyanúgy, ahogy az előző írja, de picit kiegészítem:

szóval megeszel kb 2x annyit mint a kereted (szigorúan azt, ami tényleg jólesik) és 95 százalékban ezt is 'tiszta kajából', majd tartasz egy 20-24 órás böjtöt és mindent csinálsz úgy, ahogy korábban. én se tudom pontosan, de az edzőm mindig ezt javasolja és be is válik. valami köze van a t3 és t4 pajzsmirigy hormonokhzo, mert kizökkenti a szervezetet a 'betanult' anyagcseréből és kicsit begyorsítja. utána aböjt alatt meg nem vagy éhes mert előtte bőven eleget ettél és két nap távlatában pont ugyanannyit eszel, mintha a napi kereted ennéd, csak máshgoy felosztva. ha gonodolod, olvass utána és próbáld ki

2021. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Szerintem felesleges kérdező kitartanod, mert az egy csaló nap nem tesz tönkre semmit. Mióta stagnálsz egyébként?

2021. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lassan 3 hete. Sőt ma még feljebb is ment a súlyom fél kilóval. Viszont megnézem a képeket. 3 hetente szoktam csinálni egy csekkolós fotósorozatot, és ott viszont látszik a változás. Kevesebb narancsbőr, kerekebb a fenekem. Lehet hogy építettem egy kis izmot? Mert aktívan súlyzózok heti ötször
2021. okt. 22. 07:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínű hogy építettél izmot, az pedig nehezebb, mint a zsir. Lehet érdemes lenne most már csak a látványra adnod és nem a mérlegre.
2021. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég valószínű hkgy izomról van szó. Főleg ha ennyit edzel. A mérleg 'hazudhat', de aképek soha
2021. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!