Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hónap alatt -8 kg ?

Két hónap alatt -8 kg ?

Figyelt kérdés

Jelenelg 175cm-hez vagyok 68kg

A cél az 60kg lenne az lenne a kérdés hogy karácsonyig azaz még 2 hónap alatt letudom ezt adni ?



2021. okt. 22. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, így papíron már most kb. ideális a súlyod, és még az is lehet, hogy túl kevés.
2021. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez már nem kell fogynod
2021. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom hogy elvileg s súlyom jó.

De viszont egy kissé zsírosabb vagyok normális súly ellenére is. Főleg a hasamnál.

Ezért is szeretnek pár kg-t még leadni +több mozgást...

2021. okt. 22. 17:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges ilyen célt kitűzni normál súlynál. A heti normál 0,5kg is lehet, hogy nálad kb. lehetetlen. Éheztetni magad felesleges, mert úgyis visszahízol. Fogyókúra helyett inkább a mozgásra koncentrálj, nem a súlyod problémás, hanem valószínűleg lazák szöveteid, kevés az izmod, amivel a kontúrjaid differenciáltabbak lehetnének.
2021. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább 3-4 hónapban gondolkodj, de lehet, hogy több is lesz. Mindenesetre, valószínűleg 2 hónap alatt nem fog menni, szerintem fölösleges 2 hónapban gondolkodni, az nagyon kevés idő. De igen, valószínűleg kevés az izmod. Szerintem 60 kg a 175 centihez nagyon kevés. Szerintem max. ha akarsz fogyj 2-3 kilót, de 8-at ne... inkább próbálj többet mozogni, izmot építeni.
2021. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kilót akarsz fogyni zsírból kb 7000 kcal mínuszt kell teremtened. Na most ha számolgatás kicsit, és nem akarsz hónapokig a béka segge alatti kalória bevitelem élni, inkább ajánlom a lassabb fogyást. Heti fél kg simán tartható, kényelmes, lehet mellette normálisan élni.

Plusz a gyors fogyás árnyoldala hogy több izmot vesztes, esetleg még jól be is lassul az anyagcseréd, a végére még még rosszabb formád is lesz. Zsírból fogyni csak türelemmel lehet.

Soprtolj, kezdj el egészségesen enni és adj magadnak időt a változásra.

Így még élvezni is fogod az életmódváltást, és nem jojózó vissza

Hajrá, sok sikert!

2021. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha a súlyod ideális, és csak annyi a gond, hogy itt-ott van egy kis párna (ami amúgy a legtöbb embernek a hasa problémás), akkor inkább csinálj erősítő gyakorlatokat combra, hasra, karra.

Ha heti 4 alakalommal rendesen odateszed magad, akkor elég szép és látványos eredményt érhetsz, és akár még 1-2 kiló is lemehet Karácsonyig.

Szerintem most pont jó vagy és nincs szükséged fogyókúrára, formálódni pedig 2 hónap bőven elég.

2021. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nemet nem írtál így elég nehéz belőni.


Nem kell kevesebbet enni mint eddig, csak "tisztábban". Figyelj rá hogy ne zsír meg finomított szénhidrát legyen az étkezésed nagyrésze, inkább több legyen a fehérje. Emelett csinálj valami aktív sportot, kezdj el egy edzéstervet, vagy a neten vannak Calisthenics videók azok mehetnek mindennap. Max 3-4 kilót fogsz fogyni de jobban fogsz kinézni sokkal. De azt tudni kell hogy ez sosem lesz örök megoldás ha abbagyod a rendszeres mozgást akkor visszajön, még jobban mint azelőtt. Szintentartáshoz heti 2-3 alkalom rendszeres mozgás kell.

2021. okt. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hízni sem 2 hónap alatt híztál meg.
2021. okt. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!