Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem lesz baja a bőrömnek?

Nem lesz baja a bőrömnek?

Figyelt kérdés
2 hónap alatt fogytam 10kg-t. Még 2 kilót akarok fogyni. Nem sok 2 hónap alatt 10kg? Félek hogy lógni fog a bőröm, mire leadom a maradék 2-t. Persze heti 1 kg normális, 2kg-val léptem túl, nem hiszem hogy nagy baj lesz, de azért a para bennem van. Milyen intenzitású fogyás után alakul ki ez a lógó bőrös dolog?

2021. nov. 4. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg, mivel ekkora felesleggel 0,5kg a normális, nem 1kg, viszont ha eddig nem lógott a 2kg-tól nem fog.
2021. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mekkora felesleggel? Ha számít 183cm vagyok és 90kg-ról kezdtem, 70 a végső cél de 78-nál leállok egy kis időre.
2021. nov. 4. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De, sok a 10 kiló 2 hónap alatt. Mármint, ha 160 centi, 120 kiló vagy, akkor havi 10 nem annyira sok, de ha 160 centihez vagy 65 kg, akkor igen. De amúgy meg ez csak 10 kg. Szóval ha gyorsan is adja le az ember, nem hiszem, hogy annyira lógna a bőr. Meg ha eddig nem lóg, szerintem 2 kg minusztól nem fog elkezdeni. Meg ez a lógó bőr, ez annyira emberfüggő. Ezt nem lehet megmondani, hogy ez mikor alakul ki. Van, akinek már 20 kg után is van egy kis lógó bőre, de ismerek olyat, akinek 40-50 kg fogyás után sincs, vagy csak nagyon minimális. De nyilván bármennyit is fogy az ember, a túl gyors fogyás az nagyon elronthatja az ember "esélyeit", de amúgy az, hogy kinek lesz lógó bőre, mennyi fogyás után, az rengeteg dologtól függ. Szerintem ne aggódj ezen, szerintem se lesz a bőrödnek baja, ne parázz.
2021. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem nem lesz baj :)
2021. nov. 4. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, a helyedben nem törekednék 70kg-ra.
2021. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor lenne 12%-os testzsírom. Utána felgyúrom magam 80-ra.
2021. nov. 4. 09:54
 7/7 anonim ***** válasza:
A testzsírszázalék nem a súlyodtól függ, simán lehet az 30% is 70kg-mal. Egyébként nagyobb izomtömeg mellett könnyebb fogyni.
2021. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!