Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák hasra hízni?

Hogyan tudnák hasra hízni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kicsit nagyobb hasat, 1 het alatt. Eleg mozgekony vagyok, szval nem konnyu, de azert remelem tudtok segiteni.

2021. nov. 13. 16:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%

Szoktam az Univerzumnak mondani, hogy nem tudná elhordani valahová a hasi hájamat, valahová ahol örülnének neki. Aztán persze rájövök hogy senki se örülne neki. A hitemet adtad vissza a kérdéseddel én szívesen átküldöm a sajátomat vmi transzdimenzionális csatornán keresztül. Az olyan kéréseket pedig ahol mindenki jól jár általában szokták teljesíteni.

Szóval küldöm a legnagyobb szeretettel. 😀

2021. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet is viheted! 1 hét alatt nem lesz semmitől nagyobb hasad.
2021. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Első! Te vagy az! Magdi-Klári! Azunnal mongyad megfelé hogy hol a távirányító! :D
2021. nov. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as, előbb utalni kell, de már mindegy, mert aladták a távirányítódat, hiszen nem volt lopott. Az univerzum most nem ér rá segíteni.

Kérdező, sok bab, meg mindenféle puffasztó ételek hamar nagyobb hasat csinálnak. Vagy cseréljünk genetikát, nekem mindig csak a hasamon van felesleg. Már attól is, ha csak ránézek egy zsemlére.

2021. nov. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ejjj.... te sivatagiképű medvehollókutya
2021. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Egyél meg egy helyesírási szótárt.
2021. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mondd, hogy Rikárdót nem ismered :D
2021. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Szerintem itt köztünk van annyi nagy pocak, hogy simán összedobjuk neked :D
2021. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit meg nem adnék azért, ha a hasam nagyobbá tétele lenne a cél 😀😀😀 én utálom a hasam, rá gondolok egy adag friss, enyhén sózott hasábra és a sírás fojtogat 😂😂😂
2021. nov. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1 hét alatt nem fog sikerülni, de ha tényleg ez a cél - szerintem sem nőn sem férfin nem esztétikus a has - akkor igyál sok folyadékot. Elvileg a sör has is azért alakul ki, mert a sört fél literenként isszák, több dobozzal, így rengeteg folyadékot visznek be.
2021. nov. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!