Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakran tartotok...

Milyen gyakran tartotok csalónapot?

Figyelt kérdés

Rólam:

Magasság 173cm

Testsúly: 59kg

Hetente 1x tartok csalónapot



2021. nov. 25. 10:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Segítek 18. ( 15 és 19-es válasz)
2021. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Úgy nézem eltűnt egy válasz , a 15 most már 14.
2021. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
56%
Csalo eletet tartok. Nemigazn hizok semmitol, sokat egetek meloba + tizeneve heti 4x kondizok igy az izom meg jon.. szal ehetek barmit, barmennyit
2021. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

14es részben pont a hátrányát írja le részben, mint 16-os is. Én ha 1 hónapig kibírom, akkor mindegy is, viszont a csalónap pont arra jó nekem, hogy visszaessek.


Azt meg tartom, hogy mint fogalom, marhaság, hogy “csalónap”.

2021. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Az anyagcsere nap sokkal értelmesebb akkor már, mivel nem csalok semmit, ha ezt terv szerint teszem, hogy adjak egy “löketet” az anyagcserének.
2021. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Imádom, hogy a GYK-n még egy megnevezésbe is képesek belekötni válasz helyett..

Aki tényleg a kérdésre tudott válaszolni annak köszönöm szépen!

2021. nov. 26. 04:53
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Aham. Tehát belekötés, ha merészeltem a véleményem leírni normálisan. Biztos a “csalónap” teszi a dagattakat frusztrálttá. Aki mozgással fogy le, sosem akad fel ilyen dolgokon. :)
2021. nov. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Nem gond, ha elmondod a véleményed csak ne nekem, mert nem ez volt a kérdés. Ez egy kérdező oldal.

Kérdést tesznek fel, te pedig arra válaszolsz, amiről kérdeznek. Ha ez érdekelt volna azt kérdezném: A csalónapnak miért ez a megnevezése?"

Az egyetlen frusztrált ember az te vagy, mert ide jössz ebbe a kategóriába, a fogalmazásod alapján sejtem azt, hogy nem is fogyókúrázól, itt próbálsz minden negatívumot kiengedni és növelni a nem létező önértékelésedet.

"Aki mozgással fogy le sosem akad fenn ilyen dolgokon"

Egy nyamvadt szón akadtál fenn te szerencsétlen.

Jelentettelek.

2021. nov. 26. 06:54
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

“ Nem gond, ha elmondod a véleményed csak ne nekem, mert nem ez volt a kérdés. ”


Benne volt a válasz is. Csak kell tudni értelmezni. Mint a dohányzásról való leszokásnál, így ebben sem tartanék csalónapot, mert utána már mind csalónap lenne.


“ Az egyetlen frusztrált ember az te vagy, mert ide jössz ebbe a kategóriába, a fogalmazásod alapján sejtem azt, hogy nem is fogyókúrázól”


Volt hogy tettem. Per pillanat nem.


“ Egy nyamvadt szón akadtál fenn te szerencsétlen.”


Mert maga a szó is arra utal, hogy a gyengeakaratú lelki nyomorultak hogy keresik az ürügyet egy kis zabálásra.


“ Jelentettelek.”


Ha ez a legnagyobb örömöd, az nekem már magában elégtétel. :)

2021. nov. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Ha én nem fogyókúráznék és elégedett lennék magammal, viszont GYK-n osztanám a fogyókúrázó népet,szidnám, hogy "dagadtak" felmerülne bennem a kérdés, hogy "Tényleg igazán elégedett vagyok magammal?"

Aki biztos ebben az nem folyamodik ilyen primitív viselkedéshez, illetve elfoglaltsághoz.

Nemhiába raktam ebbe a kategóriába a kérdést.

Ha önbizalomhiányos, rosszindulatú emberektől várok választ ahhoz elég elmennem egy népszerű középiskolai lánytarsasághoz. Te is azon a szinten vagy.

2021. nov. 26. 07:16
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!