Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire rondíthatott bele...

Ez mennyire rondíthatott bele az egészbe?

Figyelt kérdés
ez a 3.hete hogy fogyókúrázom és heti 3-4x sportolok 40percet, viszont tegnap és ma is vendégségben voltunk a családdal, és nem mertem mondani hogy "köszönöm, nem kérek", mert tudom hogy csak b@sztattak volna, légyszi ne írjatok erről semmit, mert tudom hogy néz ki, de így jött össze, mindegy.. beírtam kaloriabazisba mindig h mi mennyi, tegnap pl 2136 kcalra jött ki, ma pedig 2489ra :( (1200 kalória van beállítva a heti 0.50kg-s fogyáshoz) Valahol olvastam még régebben hogy ennyivel is el lehet rontani egy heti normális fogyókúrát mert kalória többletbe tesz vagy hasonló, nem emlékszem
2021. nov. 27. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem értem. Számolod a kalóriákat (ami eleve hülyeség, én tízkilókat fogyok nélküle is, mozgás és éhség nélkül, de ez most mindegy is), akkor melyik részét nem tudod összeadni?

2 napig kétszer annyi kalóriát ettél, vagyis 2 napig nem fogsz fogyni.


A fogyózást eleve nem napokban, hetekben, hanem minimum hónapokban kell mérni, mégis, mit rontana el 2 nap?


A másik, ahogy 2 nap alatt nem lehet fogyni, úgy hízni sem, az sem igaz, hogy 2 napig a bevitt, de fel nem használt kalóriák mind lerakódtak.


Ha engem csesztetnének, akkor ordítok... én döntöm el, mit eszek, ha nem tetszik, el sem megyek olyan helyre, ahol nem bírják ezt felfogni és elfogadni.

2021. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor igazából semmi nem történt?csak túlreagálom?
2021. nov. 27. 21:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túlreagálod. Megtörtént, engedd el. Holnaptól új nap és folytathatod a súlycsökkentő diétád. Ennyi🤷🏼‍♀️
2021. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. nov. 27. 21:40
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

nem kell semmi extrát csinálni, mindnekinek vannak ilyenek (egyébként ha sokáig bizonyos kalóriamenyiséget eszel és utána hirtelen nagyon sokat, egy része fel se tud szívódni)

ezzel kb annyit tettél, hogy ebben a két napban nem fogysz, de ha visszaállsz a régi rendre, ugyanúgy fogyni fogsz tovább

2021. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
1200 kalória az éhezés, úgyhogy nyugi, miután lefogysz úgy visszahízod, mint a sicc., ráadásul tönkre is mész benne.
2021. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1500at eszek, viszont sporttal elégetek 300at, nekem így jön ki az 1200, úgy tudom ez így jó (?)

És köszönöm a megnyugtatást a többieknek. :)

2021. nov. 28. 10:01
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Úgy jó, igen, csak a kérdésben megtévesztő az 1200 kcal+sport.
2021. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igaz :)
2021. nov. 28. 13:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. És tanulj meg nemet mondani. Ha valaki nem diétázik , akkor is mondhat nemet kajára, nincs ebben semmi.
2021. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!