Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Guggolás alternatívák?

Guggolás alternatívák?

Figyelt kérdés

Rossz a térdem.

20/L


2021. nov. 29. 17:15
1 2
 1/19 Alain Delon ***** válasza:
24%
Stepper gép.
2021. nov. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
20 évesen rossz a térded? Hogy értve?
2021. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem voltam vele orvosnál.

Csak fáj, szúr, meg minta lötyögne, szét akarna esni, aztán néha roppan egy nagyot, akkor kicsit jobb.

Lépcsőzéskor is fáj.

2021. nov. 29. 18:05
 4/19 A kérdező kommentje:
Azért köszi
2021. nov. 29. 18:05
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Térd bandázs
2021. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem szalagszakadás. Ha nem műtteted meg, akkor protézis kell majd, hamarosan. De ha ilyen gondok vannak vele és leszarod... akkor erre nem tudok mit.


Ha szalagszakadás, akkor a térdbandázs annyit és, mint fogmosás helyett a rágó.

2021. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
*annyit ér
2021. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben mindenképpen elmennék egy reumatológushoz. Hidd el nem szabad ezzel játszani.
2021. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi. De nem mindig fáj. Néha semmi baja. Ha sokat megyek, akkor szoktam érezni. De szabadnapon szinte egyáltalán nem. Csak ha pl leguggolok valamiért vagy lépcsőn viszem le a szemetet.

De ha guggolást edzenék, akkor max 5 és úgy beleszúr, hogy ott csuklok össze.

De mondom, nem mindig érzem.

2021. nov. 29. 19:44
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

És ha nem mindig érzed, akkor okés?

Infarktussal is így leszel?


Én sem mindig éreztem, hogy instabil a térdem és terhelés hatására kiugrik. De elmentem orvoshoz és kiderült, hogy keresztszalag szakadás. Megműttettem. Iszonyatos fájdalmaim voltak napokig, utána is igen kemény volt 1-2 hétig, esténként flakonba vizeltem az ágyam mellett, mert nem akartam a brutál fájdalmat, ami a mankózás közben ért volna a wc-ig. A teljes felépülés pedig 6-12 hónap. Az új szalagom elvileg kb. 240%-kal erősebb, mint ami volt, rászántam X hónapot és százezreket (kiesett fizu), hogy ne kínlódjak vele évtizedekig.


El kellene kezdeni felnőttként viselkedni, mert az azzal is jár, hogy nem csak olyan helyekre megyünk (pláza, körmös, diszkó), amit szeretünk, hanem olyan helyre is, ahová, úgymond muszájból kell menni (kórház, okmányiroda, temetés).


De nem akarlak győzködni, segíteni akarok, de ha te leszarod, akkor én is.

2021. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!