Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leves diéta segítene?

Leves diéta segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretném tehermentesíteni a gyomromat pár napra, arra gondoltam,h csak levest eszek, azon kívül a benne főtt zöldségeket.4-5 napra gondoltam. Valaki csinált már ilyet? Vagy elég kevesebb idő is ebből? Köszönöm. Ja azt leírom még,h nem akarok pár nap alatt fogyni vagy ilyesmi, de az utóbbi időben nagyon megcsúsztam a kajálással. Sokat ettem és érzem, h megviselte a gyomromat. Utána fokozatosan állnék vissza egy normál étrendhez.
2021. dec. 3. 06:28
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
A helyedben nem korlátoznám levesrs. Ha ténylwg tehermentesiteni szeretned az emsaztorendszered, akkor hagyd el 3 napra a magokat, zoldseget, gyumolcsot, gombat. Ehetsz atlazszo folyadekokat, tojast, krumplit, rizst, fehér tésztát, fehée pékárut. Kb mint egy végbéltükrözés előtt. Annak is pont ez a lényege
2021. dec. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. dec. 3. 07:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég sós vízben főtt csirkemellel és basmati rizzsel csináltam ilyet. Reggeli+ebéd+vacsora ugyanaz volt.

Laktóz-, glutén- és zsiradékmentes volt így.

2021. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kalóriaszegény diéta kéne
2021. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 Mik azok az ehető, átlátszó folyadékok?
2021. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is. Ment a zöld. Ma reggel kefír, tízórai 2 alma, aztán zöldségleves tészta nélkül. Vacsora pedig reszelt alma reszelt cukormentes keksszel.
2021. dec. 3. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!