Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőr , túlsúly ?

Narancsbőr , túlsúly ?

Figyelt kérdés

még sosem fogyosztam és nem is igazán tudom hogy hogy kellene neki állni , mi az amit lehet és mit kellene elkerülni ?!


Röviden : 26 éves vagyok , kb 1.80 cm magas és jelenleg 77 kilo vagyok . Van egy 2 éves kislányom .


A terhesség előtt 65 kiló volt ami teljesen normális , nagyon szerettem magam . Terhesen lettem 82 , a szülés után 71 .

Nem is igazán értem hogy történhetett de közben 77 lettem .


Kövér vagyok , nem érzem jól magam a testemben , legalább 10 kilót szeretnék fogyni . H méretű melltartót hordok , ami már tényleg extrém , de a gyermekem előtt is mar E.volt a méretem. Mivel szoptatok és a meretbol adandoan is , nagyon megereszkedett a mellem . Gondolom ha 10-12 kg fogyok , még rosszabb lesz a helyzet ??!


És még valami ami rettenetes és tényleg iszonyatos . A narancsbőr !!! Mindig is volt egy kicsi , tinédzser koromban kezdődött , de most olyan szinten rettenetes , göröngyös , ocsmány hogy egy szűkebb leggingsben is látható. A narancsbőr sok folyadék fogyasztásával és sporttal csökkenthető ??

Mindenkinek köszi aki segíteni tud.


2021. dec. 4. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Hát ha teljesen kezdő vagy, talán nem baj, ha egy alap tanáccsal kezdem, és nem megyek bele a sűrűjébe: innentől - ha komolyan gondolod - mondj le első körben az összes kólafanta szarságról (ásványvízzel pótold), semmi süti, és pl. a péksüteményt, zsömlét, kiflit, miegyebet, helyttesítsd abonettel vagy effélével!

tényleg semmi süti. ott hagyd el a cukrot, ahol csak tudod!

sok vizet, zöld teát fogyassz! ha éhes vagy, első körben igyál vizet!

ha elégedetlen vagy magaddal, gondolj arra rá, mikor megcukroznád a kávéd vagy egyebek, hogy nem éri ez meg neked...

2021. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező ismerkedsz olyan pasikkal akik nem magasak?
2021. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

A megereszkedett mellekkel nem fogsz tudni semmit csinálni, mint ahogy az elnyúlt hasi bőrrel sem, főleg ha még fogyni fogsz. Az olyan. A melleid a hormonoktól, a tejtől megnőttek és szülés után tovább növekszik a tejtermelődés miatt, de van olyan is, akinek a baba megszületése után kisebb lesz, függetlenül attól, szoptat-e. De alapvetően az nen változik, hogy a mell kötőszövetei megnyúlhatnak a szülés után. (illetve a hasi bőr kötőszövete is, a baba nagysága és súlya miatt). Ha nagyon durva a helyzet plasztikai sebészeti beavatkozással lehet korrigálni, szépíteni.

A narancsbőr már abszolút eltünthethető, hozzáteszem ott sem 100%-ig. Kiegyensúlyozott, tiszta, fehérje dús étkezés, sok zöldség és folyadék de VÍZ!!! és rendszeres sport!

Igaz, nen írtad de a nők 95%-ának van striája is és a terhesség során a még gyakoribb, azzal szintén nem tudsz mit csinálni. Ott is a bőr kötőszövetének folytonossága szakadt meg, reped el.

2021. dec. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek !
2021. dec. 4. 18:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a tej is hizlal ? Mert akkor elhagyom teljesen a reggeli kávét és esetleg forró citromos vizet iszok. Teát nem mert az is elszinezi a fogam .. tudom , a kávé is de ha már ennyire kemény , akkor lemondok mindenről. Anyukám azt mondja hogy a citromos víz kimarja a gyomromat. 😅😅 Haat , nem is tudom .. utána nézek
2021. dec. 4. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A túl sok kalória hizlal, nem egy adott étel. Az számít, hogy összességében mennyi kalóriát viszel be, ha túl sok kalóriát, akkor hízol. Ha kalóriadeficitben vagy, akkor bármit is eszel, akkor is fogyni fogsz.
2021. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem . Köszönöm szépen
2021. dec. 4. 19:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Reggelire cini minit eszek általában , de nem túl sokat , vagy valami gyümölcsöt . Utána semmi ... Délután 4 felé eszek egyszer normálisan , nem annyit mint egy ló , de azért eleget.... Akkor nem igazán nézem hogy mit , nyilván a zsíros dolgokat már nem eszem . Cukrot száműztem , csoki sincs . Egész nap takaritok a gyerek utána , jövök-megyek. Este 15-20 perc séta , és 1 hét alatt 1 kilót fogytam. 😅😅 És ezert az egy kiloert annyi mindenről lemondok hogy az eszméletlen. Mit csinalhatok rosszul ? Nem kellene délután sem nehéz kajakat ennem ? Ma pl 2 kisebb csirke comb volt , egy nagyobb merokanal rizzsel . Ez már sok ?
2021. dec. 10. 20:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!