Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 83 kilóról januártól júliusig...

83 kilóról januártól júliusig lefogytam 65-re. 4 éve is ennyi kiló voltam, viszont most nagyobb a hasam. Nem csak bőr, hanem háj is van rajta. Nem szeretnék tovább fogyni, ha nem muszáj, de szeretném csökkenteni a hasam körméretét?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy helyi zsírégetés nincs. Az utóbbi 5 évben hasra hízok leginkább. Pcos-em van, de fogamzásgátlót szedek.

Fogyás után a combjaim, fenekem nagyon levékonyodott, fenekem teljesen lapos. Karjaim, hátam, mellem is fogyott, de azt normális mértékűnek mondanám. De hasam sok maradt. Van arra valami megoldás, hogy arányosabbá tegyem a testem, csökkentsem a hasam körméretét?



2021. dec. 19. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak diéta volt és nem mozogtál?

Erre tippelek.

Egyébként szerintem egy kis tornával simán korrigálható.

2021. dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, leginkább csak diéta. Néhány hónapot tornáztam itthon. Felülés, guggolás, fekvőtámasz stb heti 3x kb egy órát. Magas fehérje és alacsony szénhidráttartalmú diétát követtem.
2021. dec. 19. 09:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont 83-ról indultam 😀 mondjuk én tornázok is hozzá.

Ügyes vagy amúgy!

Érdemes valamit sportolni,mert könnyebb úgy megtartani a súlyt.

2021. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A súlytartással semmi gond. Nem mérem már az ételt, nem is vagyok szigorú, de a magasabb fehérje még mindig fix, mert úgy érzem az segít.

Elkezdek akkor megint tornázni.

2021. dec. 19. 09:24
 5/12 anonim válasza:
100%
Az, hogy hova hízol alkati kérdés is, a tornával meg az a "baj" hogy szép kis hasizmot csinál ami a maradék hús-háj alatt csak nagyobbnak láttatatja a hasat ill növeli a körfogatát. Egyszer egy modell mesélte, hogy ezért nem hasaznak általában a szakmában vagy nagyon mértékletesen, karra is, mert a nagy karizom nem fér el a kisméretű ruhákban.
2021. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elég gyorsan izmosodok, de olyan kitartó még nem voltam, hogy hasra is izmot tornáztam volna :D ez is sajnos löttyedt háj ami van.
2021. dec. 19. 09:41
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Azt is tudni kell hogy 4-5 évről beszélsz és az évek bizony egy kis formai, alkati átalakítást is végeznek a testünkön.
2021. dec. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, az is igaz. De mégis furcsa, hogy a hasam kicsivel laposabb volt, a combom zsírosabb, most a combom leginkább izmos, a hasam zsíros.
2021. dec. 19. 09:51
 9/12 anonim ***** válasza:
A hason a köldök alatt van egy vízszintesen futó zsírszövet réteg, ami mindenkinél a legtovább tartja a a tartalékolt zsírt.
2021. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Korod, nemed, magasságod?
2021. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!