Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért a hasamra gyűlik a zsír?

Miért a hasamra gyűlik a zsír?

Figyelt kérdés

Alapvetően vékonyabb srác vagyok, 174cm/70kg. Nem az a csontos, Gollam-kinézetű, hanem inkább szálkás. Néha eljárok futni, bicózni de semmi komolyabb sport.


Az a kevés zsír, ami megtalálható rajtam mind a hasamon koncentrálódik, emiatt van egy minimális úszógumi jellege, de nagyon hülyén néz így ki egyben a testem, már-már zavaró.


Miért pont oda gyűlik és mit lehet vele kezdeni? Nem szívesen koplalnék, mert ha én fogyok az sajnos látványos és akkor tényleg lehetne röntgent lőni az ablakban.



2021. dec. 20. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

mert ilyen a genetikád


eddz célzottan a hasi tájékra, az lehet segít

2021. dec. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
63%
Hátha a csaj felfújja ne csodálkozz 😂
2021. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A köldök alatt a hason vízszintesen fut egy tároló zsírszövet réteg.
2021. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 176cm vagyok és 66kg, mégsincs kockás hasam. Pedig én azért szoktam edzeni is. Bár most kezdtem neki komolyabban. Szóval átérzem.


Annyit tudsz csinálni, hogy elkezdesz gyúrni, felépítesz izomzatot, feszesedsz is tőle. Ha van rajtad egy kis felesleges, azt pedig leadod... utána pedig figyelsz arra, hogy megtartsd ezt az alakot.

2021. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Genetika, sok férfi ilyen típusú.
2021. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha szénhidrátban dús az étrended, az is hajlamosíthat a hasra hízásra (lásd még: sörhas)
2021. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Alkati kérdés, mindenkinek máshova gyűlik. Ha pl elhízottságból kezdenél lefogyni akkor is a hasadról menne le utoljára.

Helyi fogyás nincs, de mivel ilydn alkat vagy és máshol vékony vagy, ha fogysz, akkor nagyrészt hasból fogsz. Szóval figyelj ez étkezésre, kerülj deficitbe és fogyj

2021. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezd gyurni meg figyelj a kajara
2021. dec. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Minden ferfi hasra hizik sajnos. En is ebben a cipoben jartam. Tok vekony vgyok viszont van uszogumim. Ezt csak edzessel es dietan mulik h lapos hasad legyen. Foleg z utobbin. Csinaltam egy teljes honap szenhidrat mentes honapot. Ezt nagyon szigoruan vettem. Semmi pékárú, cukor, tej, es feldolgozott elelmiszer. A hasam terfogata jelentosen csokkent :)
2023. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!