Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék egy 10 kiló körüli...

Szeretnék egy 10 kiló körüli felesleget leadnom magamról. Hogyan a leghatásosabb nekikezdeni? Itthoni vagy edzotermi edzés eredményesebb? Elég q fehérjepor vagy másra is szükség van?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 21:28
 1/4 anonim válasza:
Nekem az edzőterem vált be, azon belül is legjobban a futópad.
2022. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, mit mozogsz, a fehérjepor szükségtelen. Az étkezésedet kell megváltoztatni.
2022. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1%
Étkezéssel lehet a legjobban, de erős akaraterő kell hozzá. Semmilyen cukrot, cukrozott ételt nem szabad fogyasztani, kerülni kell a kenyeret, péksüteményt és a tésztákat. Nem szabad tejet sem inni, se kukoricát, se krumplit, se rizst. Reggelire zöldségtál, szalámi, sonka, tojás, kefír vagy natur joghurt. Délben csirkemell, párolt zöldséggel vagy hal. Este egy kis gyümölcs, alma, narancs, banán, mogyoró, dió. Fontos a zsíradék is. Egy evőkanál disznózsír és kókuszkrém.
2022. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz elájulni valahol napközben, az előttem szóló válaszát mellőzd.

Én itthoni tornával fogytam le először 10kg-ot és számoltam a kalóriát. kb 1500kc-alt eszem egy nap. Nem mindig a legegészségesebb ételeket eszem,(kis cukrot is, mivel kell az agynak), de a mértékre figyelek. Fehérje por nem fontos, ha figyelsz az étrendben a fehérje bevitelre (húsok, túró, tojás, sajt).

2022. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!