Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó a fogyási tervem? Az Ab...

Jó a fogyási tervem? Az Ab generator mennyire segíti elő a fogyást?

Figyelt kérdés

88 kg vagyok és 168 cm, 20 éves nő.


Arra gondoltam hogy amég le nem megyek 80ra, addig sokat sétálok és napi 2x csinálok 20-20 gyakorlatot az Ab generatoron. Ezt a mennyiséget hetente növelem. 20-30-40 stb.


80 kgtól pedig elmegyek személyi edzővel kondizni.


Tudom hogy nincs helyi zsírégetés de ilyen ízületkímélő, könnyed mozgásnak jó az ab generator + sok séta ugye?


Napi 1200 kcalt eszem. Már 2 hónapja csinálom és eddig lement 16 kg. Csak ezalatt a 2 hónap alatt nem nagyon mozogtam semmit mert féltettem az ízületemet. De mostmár megint el akarok kezdeni finoman tornázni, ezért kérdezem hogy jó e a terv.

A7 1200 kalória mennyiség jó volt szóval ezzel kapcsolatban nem kérek tanácsot hogy kevés meg ilyenek. Egyáltalán nem éheztem és nem is akartam többet enni, mindig pont elég volt, mert jó kajákat eszek.



Előre is köszi! Légyszi csak hozzá értők írjanak: személyi edzők stb.



2022. jan. 2. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1200 kcal neked rettento keves!!!!!!!!!!!

2 kiloval tobb voltam ugyan es 10 centivel alacsojyabb vagyok de igy kezdtem es rengeteg bajom volt belole. Amint a szemelyi edzom megnezte az etkezesemet, kiderult hogy ez a gond. Ugyanazt gondoltam mint te. En is tok jol megvoltam. Aztán elajultam párszor, elkezdtek görcsölni az izmai és nem érezgem néha a lábaim. Ha elmennel akar edzohoz akar dietetikushoz az is megmondana

80 kilosan 1600 kaloriara tettuk a keretemet es fogytam. Most 66 kilo vagyok es 1350en fogyok de ettol is neha szedulok szoval lehet par heten belul 1400 lesz.

Tenyleg az elso dolog ami a leirasodbol lejott hogy ez keves es ne tedd tonkre magad ugy mint en


Az ab generator jo cucc ha tudod szabalyosan hasznalni es beepited egy exzesbe. Rovid tavon nem de hosszu tavon viszint ahhoz vezethet hogy bizonyos izmaid sokkal fsjlettebbek lesznek mint a tobbi. Jelentos hatasa fogyasra akkor lesz ha magasan tartja a pulzusodat es minimum 45 percig folyamatosan csinalod (nyilvan a gyakorlatok kozott intenzitastol fuffoen 20-40mp szunetekkel). De nyvan ha olyanod van otthon akkor tornazz azon

Nagyon figyelj a gyakorlatok helyes vegrehajtasara mert pl ha ugy cisnalsz feluleseket hogy nem egyenes a hatad, tonkreteheted a gerinced. Persze ha mindent szabalyosan csinalsz akkor szuper


Amugy en azt javaslom hogy ne varj azzal hogy edzohoz menj. Szepen jarsz hozza par honapot teljes testet atmozgsto jol fslepitett edzesekre. Es ha sajnalod az idot meg a penzt, utana csinalod tovabb egyedul. De az elejen nagyon hasznos meg nagyon tud motivalni

2022. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!