Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalásnak számít ha a...

Koplalásnak számít ha a vacsorám után 2 órával tovább fent maradok? Vagy hogy egy éjszaka egyáltalán nem alszok és nem eszek, csak reggel?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 23:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nálunk 5kor van vacsora, 9kor takarodó a közötte lévő időben el lehet menni fürödni/kimenőre. Muszáj ehhez alkalmazkodnom. Persze ha van valami dobozos kajám akkor azt tudom enni, de max csak keddig tart. :D
2022. jan. 3. 11:09
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

Na ezért utáltam a koleszt :D Jó kis strapabíró embereket nevel, én már nem bírnám az ottani körülményekek.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem tudom, hogy minek számít, de amíg napközben beviszed a szükséges tápanyagokat és este nem őrülsz meg az éhségtől, addig nincs gond vele,nevezzük ezt a dolgot bárminek is.

2022. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy ehes akkor nincs gond.Napkozben tobbszor keveset egyel es nem lesz ehseg rohamod

Nem igazan ertem mi a kerdes

Az hogy koplalas e hogy 5-kor eszel utoljara?Ha napkozben normalisan eszel es nem faj a gyomrod az ehsegtol este akkor nincs gond.Ha megis ehes vagy kesobb akkor legyen vmi konnyu kajad amivel kitartassz reggelig.

Pl par szem mandula vagy natur joghurt,turo ilyenek

Ha nincs huto ott az se gaz,rakd ki az ablakba a turot vagy ami olyan

2022. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Mi akadályoz meg benne, hogy este 9-10 körül is akár egyél? Ha túl korai az 5 órai vacsora vidd fel a szobádba, vagy egyél pld. zöldségeket összevágva. Nincs főzési lehetőség, hűtő?
2022. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Andizsuzsi ***** válasza:
62%
Ha a koplalás alatt az intermittáló koplalást érted, akkor igen. Abban különbözik az éhezéstől, hogy tervezetten, két minőségi étkezés között történik.
2022. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha vacsora után még 2 órát fennmaradsz, az nagyon egészséges, mert különben gyakori lehet a reflux.
2022. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!