Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kellene...

Szerintetek mennyit kellene még fogynom?

Figyelt kérdés

187cm vagyok, és 95 kg. Nyár óta fogyókúra van, és azóta 24 kg-t fogytam. Szerintetek mennyit kellene még fogynom? Képet nem szeretnék küldeni magamról, tudom, így nehéz lesz megmondani, de csak számokról beszéljünk…

Válaszokat előre is köszi

f



2022. jan. 6. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem vészes ha egyenlően eloszlik, nem vagy csont kollekció legalább.
2022. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. 180+ cmhez a 95 kg nem mondhatni ducinak. Ez közepes. Amúgy ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor még vagy 5-10kgt leadhatsz , utána viszont azt javaslom hagyd a fogyókúrát. 187 cm majdnem annyi mint egy két méteres ajtó, sovány azért ne legyen, de azért hús is legyen rajtad szóval tökéletes:)
2022. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semennyit! Valaki magyarázza már el, hogy a pasiknak miért nem jó az, ha férfinak néznek ki, miért akarnak szívószálak lenni? Nem rosszból kérdezem, de ugye meleg vagy?
2022. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem számok alapján ez nem rossz, ha nagyon fogyni akarsz, akkor is a nagyon maximum a 10 kg.
2022. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!