Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tűnt el fogyás...

Miért nem tűnt el fogyás alatt a hasamról a zsír?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy kis útbaigazítást kérnék , röviden leírnám a helyzetem . Nyáron elkezdtem edzeni ezzel párhuzamosan normális étrendet követni ami sikerült is kicsivel több mint 16 kilót sikerült kb 6 hónap alatt leadni . Akkor voltam 91kg most vagyok 75kg és kb 179cm magas (fiú vagyok) . Úgy terveztem hogy akkorára hogy még ha kockás nem is de legaláb lapos lesz a hasam ami sajnos nem így történt mert még mindég nagy és az érdekelne ez mitől lehet vagy mit csináljak vele mert már azt is mondták hogy lehet itt kéne abba hagynom a fogyást mert a test többi része rendben van csak a hasamon marad egy kis felesleg (Volt egy kis tokám is de az is a múlté) . Aki esetleg tud valami választ erre mi tévő legyek szivesen hallgatom .

2022. jan. 11. 20:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6%
Ja, hát ezek szerint mégse volt normális az az étrend.
2022. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg alkatilag hajlamos vagy hasra hízni, és ez megy le ilyenkor a legkésőbb. Ha tovább fogysz le fog menni.
2022. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
97%
Én is azt hallottam személyi edzőtől, hogy sok embernek a hasáról megy le leglassabban. Ilyenkor tovább kell csinálni és meglesz.
2022. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó 2 választ akkor folytatom ahogy eddig .
2022. jan. 11. 21:04
 5/26 anonim ***** válasza:
17%
Nekem azt javasolta a doki, hogy 16 órán keresztül (ebben az alvás is benne van) semmi szénhidrátot nem szabadna enni, akkor elkopik a has.
2022. jan. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy az utolsó zsírpárnák honnan mennek le, egyéni adottság.

A többségnek sajnos a has.

Ha tovább fogysz lemegy, de azért csaķ ésszel, nem biztos hogy megéri.

2022. jan. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
7%
6 ennyire futotta? Az orvos biztos hülye akkor. Majd említem neki, hogy a gyakorin is megírta valami fodrásznő.
2022. jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%
2022. jan. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Rizs+csirke+saláta.

Hasprés ezerrel aztán ki is kockul.

Az enyém is meglöttyedt mikor meghíztam...

Kellett 1-2 hónap de csak visszament a helyére :D

2022. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
7. erre nem volt mint mondani, már bocs. komolyan azt hittem trollkodsz, de kiderül, hogy még megvéded ezt a véleményt. erre sincs nagyon mit mondani, csak azt, hogy igen, ha ezt orvos mondta, akkor hülye. ha nem orvos mondta, akkor csak tájékozatlan és nem gondolkodik józan paraszti ésszel. nem fodrásznő vagyok, dietetikusnak készülök, de kb. lényegtelen, mert egy józanul gondolkodó fodrásznő is minimum megkérdőjelezné ezt az infót.
2022. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!