Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek az izomnövekedés...

Szerintetek az izomnövekedés miatt van?

Figyelt kérdés

Már egy fél éve rendszeresen heti 4-5x tornázok 1,5-2 órákat. Ezek általában intenzív súlyokkal való mozgást takar. Mellette 45 kg és 157 cm-es lány voltam/vagyok.

Soha nem figyeltem a makrókra, csupán a deficitet tartottam fontosnak a kalória számlálgatásnál, de az utóbbi időben vissza szorítottam a szénhidrát és előtérbe helyeztem a fehérje fogyasztást.

Meglepett hogy 1-2 hét alatt rámcsúszott két kg (47kg). Gondolom ez jelentheti a fokozott vízvisszatartást, de létezik, hogy az izomnövekedés okozhatta?



2022. jan. 11. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

is-is

leegyszerűsítve történhetett az, hogy hirtelen fel tudtak töltődni az izmok (amiben ugye glikogén tehát ch formájában raktrozódik minden) és emiatt tartasz vissza több vizet

2022. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
50%
Mennyi idős vagy?
2022. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét alatt 2kg izomnövekedés teljesen kizárt. Szerintem lemerült az elem a mérlegben, és hülyeséget mutat.
2022. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es ez pont hogy megemelt szénhidrátnál szokott lenni, a kérdező pont az ellenkezőjét írta.


Simán lehet víz is vagy egyszerűen az, hogy mostanra "érkezett meg" az eredmény, néha sokáig úgy tűnik, hogy nem történik semmi (fogyásnál és izomépítésnél is előfordul), aztán egyszerre érkezik meg számokban az eredmény.

2022. jan. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Két hét alatt két kg izomtömeget növelni még szteroidokkal sem lehet az élsportolóknak csak szólok. Skubizd meg a hentesnél hogy egy 2 kg-s sertéscomb darab mekkora méretre s rájössz miért. Ezer oka lehet a testtömeg-változásodnak.
2022. jan. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szartál mérés előtt
2022. jan. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Egy része izomtömeg növekedés, a többi lehet hidratáltságból adódó. A tükör mit mond, izmosabb lettél?
2022. jan. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként még a ciklusod is közrejátszhat.A cikuls vége felé símán visszatart ennyivel több vizet a testünk. De ezer más oka lehet.
2022. jan. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Progeszteron fázisban vagy és emiatt vizet tart vissza a szervezeted. Menstruáció után, ha tartod a ch-t, biztos hogy kevesebb leszel.

Nekem 2-3 kg jojó is van néhány nap alatt, a ciklusom miatt.

2022. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es, hogy lett volna már izmosabb a tükör szerint KÉT HÉT alatt?

Szerintem is vízvisszatartás lesz, nem hízás, de nem is izomépítés természetesen.

2022. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!