Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasjatózás után, hogy kell...

Hasjatózás után, hogy kell abba hagyni ,hogy ne legyen székrekedésem?

Figyelt kérdés
Sajnos hashajtóztam, van, volt testképzavarom, most lettettem a hashajtót, 2 szer lenmagos, chia magos zab kását eszem de az emésztésem nem állt vissza. Aki volt ilyen helyzetben , hogy csinálta? 5 hónapig hashajtóztam azt se tudodm miért, de most abba hagytam.

2022. jan. 13. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csoda, hogy vannak még bélbolyhaid. Azért nem ajánlják hosszabb távon az ilyenek használatát, mert a beleid úgymond megszokhatják, hogy nem kell dolgozniuk. Sportolj valamit minden nap, egyél sok rostos és tápanyagban gazdag ételt. Nem tudom. Legrosszabb esetben tessék orvoshoz menni, ha 2-3 napig nincs székleted és hagyj fel az ilyen anyagcsere fokozó szerekkel!
2022. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 Jókat írt a sporttal és a rostban gazdag étellel, én azt mondom még mellé, hogy igyál sok vizet.
2022. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Sok gyümölcs, zöldség, esetleg a sűrű levük, sport és elegendő víz helyre fog tenni. A testvérem hasonló helyzetben volt, mint te, ugyanígy sikerült leszoknia.
2022. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az útifű maghéj is segíthet kiegészítésképpen az előzőekhez.
2022. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt is hozzá keverhetem a zab kásához mint a len meg a chia magot? Gondolom kell egy kis idő. Azt nem értem 75 kiló voltam most 50 et muatat a mérleg, az egy dolog én nem látom magam olyan vékonynak mint más 50 kilós nőket, 163 cm vagyok.
2022. jan. 13. 17:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Hozzákeverheted, csak gyorsan "masszát" csinál barmiből, ha sokat teszel bele. 163 centihez teljesen jó az 50, ne fogyj tovább. Nehéz egy nagyobb fogyás után reálisan látni magad, esetleg nézd vissza a régi képeket.
2022. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Csak egy kérdésem lenne:D neked hogy hatot 5honapig a hashajtó? Nekem 1-2 hét után már nem csinált semmit egyik se! Se a fo*atos tea se a gyógyszer:D max hascsikarást..
2022. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat, egy teás kanál szenna levél tea este, reggel hasmenésem van.
2022. jan. 14. 09:33
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy hétig birtam, vissza állt az eméaztésem, de tagnap ittam teát, nem fogok minden nap, egy héten egyszer lehet, hogy a salakanyag kiürüljön? Vagy milyen idő közönként nem káros?
2022. jan. 25. 11:00
 10/11 anonim válasza:
100%
Szerintem felesleges rendszeresen hetente hashajtóznod. Inkább arra kellene átszoknod, hogy csak alkalomszerűen használd, ha tényleg szükséges.
2022. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!