Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 nap alatt mennyit lehet...

10 nap alatt mennyit lehet lefogyni?

Figyelt kérdés
2kg-ot lehet, többet, vagy nem lehet annyira megmondani?
2022. jan. 14. 20:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

...te meg a könyvtárba. :D

Az ugyan ezt egybeírandó, ebben a kontextusban.


Ja és fogalmazz máskor érthetően, ha lusta vagy kiírni, hogy kinek megy a válasz, csak beböfögsz egy számot egy matekos kérdésre, akkor így jártál.


Eddig 20 kilót fogytam a kajáimmal, szóval továbbra is azt írom, hogy hülyeségeket irkálsz... (Szerinted a sovány húsban nincs fehérje, a zöldségben pedig vitamin?)


Gyökér.

2022. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

10 nem kéne beleállnom, de megteszem


Tekintsünk el attól, hogy már lefogytam, tapasztalatból beszélek, több száz oldalt olvastam a témában, és több embernek segítettem lefogyni. Nem kell neked bizonyítanom, én tapasztalatból tudom, hogy ez így működik (de a szakirodalom is olyan egyszerű mint a faék, tehát nem értem az értetlenséged)


Miért hihetetlen számodra az, hogy ha kevesebb kalóriát viszel be és nem eszel cukrot, akkor le fogsz fogyni? Szerinted ez valamilyen varázslat? Néha úgy érzem magam, mintha a középkorban hangoztatnám azt, hogy a geocentrikus világkép az fszság. Tényleg érdekel a véleményed.

2022. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

11 - Nagyon flegma vagy, de azért, mert nem tudsz szöveget értelmezni, miért engem bántasz? Tessék kijárni az általánost, ahol megtanítanak olvasni. A gyakorin a komment azonosítószámát szokták jelezni, és utána írni a választ. Attól, hogy ez neked magas, más még érti.


Persze, hogy lefogytál, mert ez így működik, én is pontosan ezt írtam. Annyival egészítettem ki, hogy nincs szükség feltétlen ennek az étrendnek a betartására, mert ez nem ettől függ a súlyvesztésed. Ha csokival viszed be a napi kalóriamennyiségedet, azzal is le tudsz fogyni, csak félúton meghalsz, mert nem viszel kellő tápanyagot a szervezetedbe...

2022. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy "egészséges fogyásnak" azt tartják, amikor 0,5-1 kg a havi fogyás mértéke.
2022. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, 64 kilónak az 1,5%-a az 0.96kg~1kg. Most magadnak mondtál ellent ezzel.
2022. jan. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Más kérdés, hogy a fogyáshoz nem szerencsés hozzáállás, amire a kérdező kíváncsi.

Nem 10 nap alatt kell hirtelen letolni magadról a zsírt (álom), vagy 1 hónap alatt, hanem életmódot váltani, hogy az eredmények ne menjenek a kukába az egy hónap után.

2022. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%
Csak akkor mind1 h allnak ossze a makrok meg mikrok ha csak a merleg szamit. Ha az is szamit h nezel ki nem csak a kcalt kell nezni. Nem mind1 pl mennyi a feherje vagy viszel e be eleg rostot, gyors v lassu ch/feldolgozott e, mennyire ugral az inzulinszint, telitett vagy telitetlen zsir stb.. van ami lassitja az anyagcseret van ami gyorsitja..
2022. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17 egy 3-4 hónapos kúránál akár ez is mind1, mert nem tudod olyan rosszul csinálni, hogy abból baj legyen. Úgy sincs olyan, aki csak krumplit fog enni minden nélkül, vagy csak húst eszik magában, vagy csak babot eszik 3 hónapon keresztül. Legyen melegétel, külön a reggelitől, ne legyen cukor és meg si vagy. Elronthatatlan.
2022. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kuraknak nincs ertelme mivel az csak atmeneti. Azert szenvedni h par honapig "jol" nezz ki aztan visszahizz.. nincs sok ertelme. Eletvitel szeruen viszont mar szamitanak ezek.
2022. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19 és azt mivel kezded el? Egy India nagytúrával, ahol megtérsz Buddhához aki felkészít az életvitelszerű átváltozásra? Vagy talán egyszerűbb nekiugrani a 3 hónapos kúrának, nem? Aztán majd lesz valami
2022. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!