Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 nap alatt mennyit lehet...

10 nap alatt mennyit lehet lefogyni?

Figyelt kérdés
2kg-ot lehet, többet, vagy nem lehet annyira megmondani?
2022. jan. 14. 20:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nemtudom h kezdi el aki eddig szart erre.. gondolom elhatarozza aztan atall. Nem visszaszamol h mingyart vege mehetek a mekibe 😀 csak van annyi esze h ha ujra ugy el akkor ujra meghizik. En tizeneve sportolok heti 3-4x szal nekem alap dolog
2022. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
21 nem értek egyet. Ha egy életre kéne döntést hoznom, soha nem tenném meg. Ellenben, 3-4 hónapos "keményebb", "nadrágszíj összehúzósabb" menetekre rá tudom venni magam. Az edzés minden formáját utálom, mert unalmasnak tartom és időrablásnak, holott pontosan tudom, hogy az egészségem miatt szükséges. Csinálom, de szenvedéssel. Semmi, de semmi élvezetet nem látok benne, csak tudom, hogy a mozgás által felszabadult hormonok miatt jól érzem magam, és egészségügyi szempontból jó. Ettől függetlenül inkább feküdnék egész nap, csak ezt nem engedhetem meg magamnak, mert beledöglenék a zsírba. Könnyű annak, aki szeret mozogni és sportolni. Én semmi jót nem látok benne, csak csinálom, mert muszáj.
2022. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hat az szivas :/ en edzes vegen mar a kovit varom. Motival h egyre erosebb, izmosabb vagyok. Onbizalmat is ad, mashogy bannak az emberrel. Konyebb csajozni is. Kb minden teren elonyt szerzek vele es kozbe meg imadom is csinalni 🤷‍♂️
2022. jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23 ez mind így van. Dolgozol, tehát eredménye lesz, viszont ez az élet minden területén igaz. De ez számomra egy kötelező munka, amit el kell végezni. Pontosan azok miatt a dolgok miatt, amit leírtál: erőd lesz, állóképességed, és máshogy kezelnek / néznek rád. Ettől függetlenül ez egy plusz munka a hétköznapokban, amit meg KELL, csinálni, mert annyival kevesebb vagy, ha nem teszed meg. Tehát a munka mellett még egy "munkát" csinálni rendszeresen, már sok néha. Edzés közben nem lehet ráadásul mást csinálni, semmi hasznossal nem tudod összekötni, és ugrott is a napodból 3 óra emiatt, öltözéssel, edzéssel, utazással együtt. Persze a jó érdekében, de az idő az ugrott. Jó annak aki ezt élvezi..
2022. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös (8-as vagyok), nem mondtam magamnak ellent.

Csak tényleg ez a baj az általánosításokkal - én is egy általános infót írtam, említve, hogy 0,8-1% lenne jó maximumnak és nagyon max. 1,5%. Hozzáírtam, hogy 64 kilóval, 5-6 kiló túlsúllyal túl gyors lenne hetente 1 kiló.

Te fogtad a legnagyobb maxot, amit írtam, és azt mondod, hogy ellentmondok magamnak.

Természetesen személyre kell szabni ezt is, mint minden mást - és a félreértések elkerülése végett valószínűleg nem jó példát hoztam fel, mert a józan ész használata mellett itt inkább a 0,8% alkalmazása lenne jó (és még akkor is ez egy maximum - bármilyen "kis", folyamatos fogyás sikert jelent).

2022. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!