Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy csüngen...

Mennyi az esélye, hogy csüngeni fog a bőröm ha lefogynék 80 kilót?

Figyelt kérdés
Huszonéves srác vagyok nagy súlyfelesleggel, főleg hason és mellkason. Lógni fog?

2022. jan. 17. 10:20
A kérdező szavazást indított:
0-10%
10-20%
20-30%
30-40%
40-50%
50-60%
60-70%
70-80%
80-90%
90-100%
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Nézz fogyós-átváltozós videókat hasonló testalkatú emberektől mint te, fixen találsz a magasságodhoz és súlyodhoz hasonló embert aki ennyit fogyott.


Azt szokták mondani hogy ha lassú a fogyás akkor kevésbé nyúlik meg a bőr.


Szerintem 50-60%.

2022. jan. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ekkora súly után valószínűleg igen, DE az, hogy mennyire fog, azt senki sem tudja megmondani. Pont ezért szerintem most ne ezen agyalj, mert nincs olyan ember, aki megtudná neked mondani, hogy 80 kg mínusz után hogyan fog kinézni a bőröd.
2022. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy az sem, hogy mióta vagy elhízva, milyen gyorsan híztál meg, de ELSŐSORBAN GENETIKA... én kb. 55 kilót fogytam, és lóg a bőröm, de nem vészesen, ruhában nem látszik, csak ha levetkőzöm.

Készülj fel, hogy valamennyire biztos lógni fog. Menj el a háziorvosodhoz, és dokumentáltasd a mostani súlyodat, mert akkor TB-re meg tudod a hasplasztikát csináltatni. Ha nincs a mostani súlyod hivatalosan dokumentálva, akkor nem.

2022. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

3


Azta, nem is tudtam hogy ilyesmi van TBre, ez nagyon jó tanács!

2022. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Igen, van TB-re, csak hitelt érdemlően kell igazolnod, hogy


1. a fogyás előtti BMI-nek (testtömeg indexnek) 35 felett volt.

2. a fogyás után legalább 10-zel kell csökkent a BMI-nek.

3. a csökkent testtömeget minimum 6 hónapon keresztül tartottad.


Tehát menj el a háziorvoshoz, és méresd meg magad, különben nem tudod igazolni, hogy mennyiről mennyire fogytál...

2022. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
És fokozatosan. Kevésbé fog lógni ha nem csak ledobod a kilókat hanem lassan olvasztod.
2022. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván lesznek kritikus területek ahol marad majd bőrfelesleg. Ilyen feleslegnél ezt nem lehet megúszni.

Én 103kgt fogytam és itt ott maradt némi bőr, de én nem érzem tragikusnak a helyzetet. A doki szerint összesen kb 2-3kg csak. És ha akarom, majd meg is lehet tb- re csináltatni. Lassan fogytam , edzek, szedek kollagént a kezdetektől amik mind sokat segítettek. Ruhában nem is látszik.

2022. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább kezdd el azt a fogyást a sok kérdés helyett.

Amúgy van valami szabály hogy dokumentált fogyásoknál TBs a plasztika. Keress rá

2022. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!