Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Véleményekre vagyok kíváncsi:...

Véleményekre vagyok kíváncsi: máj+slim kapszula?

Figyelt kérdés
Érdemes használni,? Kinek hogyan vált be?
2022. jan. 18. 06:04
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Feltételezem, hogy elolvastad mi van benne (bár igaz, hogy ha ilyen kérdést teszel fel, akkor simán lehet, hogy nem).


"Segíti a fogyást a keserű narancs erejével"


Most komolyan, ezen nem kezdtél el rögtön röhögni, mikor megláttad (ha láttad)?


Van benne még máriatövis (ha alkoholista vagy teljesen hasznos lehet - bár a túladagolása hashajtó hatású -, de akkor már inkább érdemes rendes máriatövis-kivonatot beszerezni), króm, ami szintén hasznos, de vitaminkészítményekben is megtalálod, valamint egy csomó adalékanyag.

2022. jan. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Én máriatövist szedek, akkor alkoholista vagyok? Elárulom, nem. Egy csepp alkoholt nem iszok. Máriatövis nem csak az alkohol függők károsodott májának regenerálódására jó.
2022. jan. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
2-es jól megragadtad a mondanivalóm lényegét a fogyókúrás témában feltett kérdésre. Igaz, a gyengébbek kedvéért oda kellett volna írnom, hogy "PÉLDÁUL ha alkoholista vagy". Most már remélem ok.
2022. jan. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A máriatövis tényleg segíti a májat, a +slim funkció viszont soha nem fog fogyasztani. A kalória deficit, és a mozgás fogyaszt. Ha szeretnéd a szervezetedet támogatni, akkor multivitamint lehet érdemes szedni, illetve multimineralt. A króm, cink, illetve ha szükséges, akkor a plusz kalcium is képes pozitívan hatni. De mielőtt bármi ilyen kiedészítőt szednél, érdemes egy vérképet csináltatni. Bár ha nem hiperszuper felszívódó kiegészítőket veszel, hanem csak egy egyszerűbb kapszulát, akkor nem lesz bajod anélkül sem.

És természetesen változatos, zöldségekkel teli étrend.

2022. jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az emberiség az ősemberektől eljutott odáig, hogy azt hiszi, a természetes és egészséges élethez a mesterséges tabletták kellenek.

.

Hiába vár megfelelő hatást a fogyasztótablettáktól az, aki napjában többször teleeszi magát.

2022. jan. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Hiába vár megfelelő hatást a fogyasztótablettáktól az, aki napjában többször teleeszi magát."



10pontos komment! :-)

2022. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek csoda bogyok. Ha lenne mindenki vekony lenne
2022. jan. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Elolvastam a tájékoztatót.

Nem zabálok.

Nem vagyok alkoholista.

Olyanok tapasztalataira voltam kíváncsi, akik használták.

Nem ezzel akarok fogyni.

A diétát szeretném kiegészíteni, és egy kis méregtelenítésre gondoltam. Ezért gondolkoztam el ezen a kapszulán.

2022. jan. 18. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A méregtelenítést a májad végzi, meg a veséd.


A bulvárszintű "méregtelenítés" meg egy hatalmas kamu.


[link]

2022. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Probald ki a 3 napos smoothie detoxot meregtelenitesnek
2022. jan. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!