Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges 20 nap alatt 6 kgt...

Egészséges 20 nap alatt 6 kgt fogyni?

Figyelt kérdés

Rendesen ettem és mozogtam meg minden.normális?

Azért kérdezem mert 2 éve éhezéssel fogyta le.és most nem akarok ilyen hibába esni


2022. jan. 19. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
nagyon nem egészséges... egyenes út a jo-jo-hoz...
2022. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Ez rengeteg, nyilván éheztetted magad most is.
2022. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nem az

hacsak nem volt ebből 14 napig heveny hasmenésed, akkor ez így tuti egészségtelen. túl nagy a deficit

2022. jan. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló vagy, milyen magas? Ha van rajtad nagy túlsúly, akkor elképzelhető, hogy kezdetben lejön egyszerre ilyen sok. De ha csak nem extrém túlsúly a helyzet, akkor nem, 6 kg az nem egészséges 20 nap alatt.
2022. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De bizony exrém túlsúly

93 vagyok épp.99 voltam.

Nem vagyok 160cm se,csak majdnem

2022. jan. 19. 13:48
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor brutál kövér voltál, ha és az első 6 kilód volt. Az nem gond, csak kiürültek a beleid az már 2-3 kiló mínusz is lehet
2022. jan. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szerintem is:)

Bár jóvaaal kevesebbet eszek de nem éhezek,tényleg nem akarok újra abba a hibába esni.viszonzásképp ramjött utánna +15 kg:(

2022. jan. 19. 14:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első hónap ekkora túlsúlynál ilyen. De majd beáll a szervezeted a kezdeti nagy kilengés után, mivel hosszútávon tényleg nem lenne egészséges.


Én sokkal kevesebből adtam le ennyit úgy egy hónap alatt, hogy az eddigi legnagyobb magánéleti válságomon megyek keresztül és enni sem tudok a stressztől, mert felfordul a gyomrom. Szerintem a Tiéd ehhez képest nem olyan kockázatos, csak észnél kell lenni, hogy ne vidd túlzásba.

2022. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha rádjott plusz akkor az egész koncepció vacak. Én nem hiszek a fogyókúrába, mármint szó szerint értve fogyó kura. Kúra szerűen.

Én férfiként 94 kiló voltam most 76 vagyok.

Feleségem pont akkor kezdett fogyozni mint én, én saját kútfőből igyekeztem megfelelő ételeket csinálni és enni.

O kúra miatt rendelt 100e ft-ert egy insta sztártól étrendet.


Eredmény 1.5 év után, feleségem hízott én fogytam.


De én nem kurazgattam hanem odafigyeltem az étkezésre, 1.5 éve. Folyamatosan.


Én ebben hiszek

2022. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 napja csinálom az életmódváltást, rajtam kb. 30kg túlsúly van és énis már -4kgnál járok, szerintem hónap végére ebből simán lehet összesen 6-7kg is.

Ekkora túlsúlynál teljesen normális, először úgyis csak a vizet üríti ki a szervezeted ami már alapjáraton több kiló. Ne stresszelj. Az a fontos hogy ne éhezz soha többet, egyél jókat, csak tápláló ételekből. :)


23l

2022. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!