Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne mozogni hogy 2-3...

Mennyit kéne mozogni hogy 2-3 hónap alatt fogyjak 5-8 kg-t?

Figyelt kérdés

165 cm és 59 kg vagyok, szeretnek lefogyni.

Heti hányszor kene edzeni mennyit és mit hogy minél hamarabb le tudjak fogyni?

Illetve hány kalóriát lenne érdemes enni?


2022. jan. 19. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
18 alatt és nő, és minél hamarabb.
2022. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó cél amit leírtál, nem elérhetetlen. Ehhez 500 kcal hiányodnak kell lennie. Vannak fent neten kalkulátorok, azzal jól ki tudod számítani, hogy mennyi kell a fogyáshoz (szoval ha neked pl 2000 kcal kell a súlytartashoz 1300-1500 kcalt kell egyél). Mozogni mozogj amit jól esik, sétálj, fuss, cardiozz, a lényeg hogy aktív maradj a nap nagy részében.
2022. jan. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hany kg szeretnel lenni?

Ehhez a magassaghoz passzol a sulyod.Szerintem inkabb kezdj el edzeni ha nem mozogsz es formalodni fogsz es nem a kg a lenyeg hanem a cm-derekboseg,csipoboseg stb

2022. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja es sulyzos edzes heti 2 es 2 kardio tehat heti 4-szer 1 ora eleg

Napi alapanyagcseredhez szukseges kcal-t kiszamolod itt a neten es abbol 4-500 kcal-t levonsz,ennyi.

Feherjedusan es szenhidrat szegenyen taplalkozz

Edzes utan igyal mindig egy feherje turmixot mert az felfrissit plusz segit az izomepitesben

Lassu felszivodasu szenhidratot valassz pl zabpehely amibol zabkasat tudsz fozni

Nekem igy sikerult

2022. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

8kg 3 hónap alatt nagyon nehezen teljesíthető annak, akinek nincs elég tapasztalata, és elméleti ismeretekkel sem rendelkezik.


Tehát borítékolható, hogy ez neked így nem fog menni. Jó hír viszont, hogy nem is kell ennyit fogynod (így a számok alapján, de képet mondjuk nem láttam rólad).


Napi átlagosan 1400kcal jó kezdetben.

Én úgy csinálnám, két három hétig sportolnék napi 1500 kcal mellett.


Utána már csak 1400 kcal. Ha újabb 1 hét (azaz kezdetektől számítva 4. Hét ) végén megvan 1kg fogyás, akkor maradhat az energia bevitel.

Máskülönben érdemes lemenni 1300kcal-ra. Utolsó 2 hétben meg lehet nyomni, ekkor már csak 1100-1200kcal. De ezt ne sokáig, és figyelj a tápanyagok arányára is!!!


Heti 2 erőedzés (súlyzós vagy akár súlyzó nélküli, de nem ugra-bugra) és 2 lassú aerob edzés, mint pl szobabicikli (fokozatosan felépítve, alkalmanként kb 45 perc) BIZTOSAN elég.


Ha kérdés van, válaszolok

2022. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem mondani, h menet közben izom is fog rád menni. Ez tömeget képvisel de nagyon szépen formásít is. Illetve pici súlyfelesleggel semmi baj nincs, mert az edzéstől FESZES leszel ;-)
2022. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!