Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbalta valaki a Kasza...

Próbalta valaki a Kasza Tibi-Manker féle Challenget?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is fogom ilyen haszontalan dolgokra költeni a pénzt. Kalória deficit a lényeg, mellé sport.
2022. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az étrendet ingyen letöltheted. Ha azt tartod, fogyni fogsz, mert alig van tápértéke.

A drága étrendkiegészítők nélkül is.

2022. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tippelem, hogy bármilyen celebbel reklámozott terméknél úgy 90% az esélye, hogy kamu az egész, és ez felmegy 100%-ra, ha az adott celeb eleve csak a bulvárszerepléseiről meg egyéb marhaságokról híres.
2022. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Remelem nem torlik a valaszom, nem akarom reklamozni a sracot, de ez a video szerintem mindent elmond :)


[link]

2022. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kerlek az étrendet se töltsd le mert nagyon nagyon kalória szegény és egyhangú.Az italok drágák és valószínűleg jojo effektust fognak okozni ezek a termékek.A tippek se túl tudományosak az étrend résznél van azt hiszem.A kulcsszó:kalória deficit és sport ha tudsz sportolni.Enny nincs egyszerű módszer amivel ledobsz 15kg-t mert mi a garancia ha leteszed ezt a cuccot nem jön vissza 20kg.

Amúgy arra sincs garancia hogy Tibi mivel fogyott le.Ha könnyű lenne nem lennének kórosan elhízott emberek.Meg abba is bele kell gondolni hogy nem 2 hónap alatt jöttek l fel a kg-k tehát idő mire lemegy

2022. jan. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért emelted ki, mert másféle választ vársz, attól tartok nem fogsz ilyet kapni, fent már mindent leírtak.
2022. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Ha megnézed Kasza fogyását,láthatod,hogy keményen edz melette pedig diéta. És ezzel szbe is köpte önmagát...
2022. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
55%

Van itt még valaki? Pl. kérdező, te visszatérsz még? :)


Én beléptem a csoportba. Az a nagy helyzet, hogy magának a csoportnak óriási ereje van, méghozzá mentálisan. Rengeteg pozitív hozzászólás (mást nem is lehet, csoportszabály), ami lelki erőt ad, és a pozitív visszacsatolás nagyon fontos. Kb ennyit érzek hozzáadott értéknek.

Fehérjét most is szedek, nem tartom rossz dolognak, nem vagyok sportoló, hanem én is fogyás miatt szedem. De ennél lényegesen jobb áron megkapod, ha tudod, hogy mit keresel. Szerintem Tibi és csapata nagyon okos, mert azt a célcsoportot célozták meg, amelyik nem ért a témához. Bevinné a termékét egy edzőterembe, és körberöhögnék a körítés miatt, pedig a dobozokban a cucc kb ugyanaz, mint egy Biotech USA fehérjében.

A fogyás megtörténik, ezt nagyon sokan igazolják, de azt gondolom, hogy nagyon sokan nem fogják tudni tartani az álomsúlyt. Olvason a pozitív történeteket, nagyon sokan hálálkodnak Tibinek, de többször olvastam már azt a kifejezést, hogy "kontrollnap". Először nem is tudtam, mire értik. Ma írta valaki, hogy tartott egy ilyen napot, és egyből felszaladt 1,2 kiló. Tehát újra normálisan evett. Sport semmi, eleve úgy hirdeti asszem, hogy nem is kell edzeni. Ezt a nagyon alacsony kalóriabevitelt meg azért éveken át nem lehet tartani, nem is lesz boldog az ember. Most fel vannak dobva, mert -20 kiló nagy dolog, és boldogok, de basszus, elmegy egy étterembe, nem tud egy jót enni, mert nem fér bele? Vagy nyaraláson? Vagy utána böjtöl? Ez a kalóriacsökkentés kb annak felel meg, mint mikor kórházba kerülsz, ott tényleg csak a minimumot adják, és lefogyva jössz ki. Ott látszik igazán, hogy tényleg le lehet fogyni sport nélkül, ha kevesebbet eszel. De az nem marad meg! Visszatérsz a normál életmódodhoz, és hipphopp visszajön.

Akaraterővel amúgy lehet egy normális étrendet tartani, ami nem jelent mindenről lemondást, én is ezen vagyok, és ehhez használom a fehérjéket is. Nekem a Gymbeam jött be, ár-érték arányban ezt találom a legjobbnak. De ez a nomrális, tartható étrend meg egy kicsit lassabb eredményt hoz. Nekem 2 hónap alatt -6 kiló. Ez azt gondolom, hogy később is tartható. Amikor a challenge-sek büszkén posztolják az előtte-utána fotókat, hogy hét alatt -10 kiló, az nem fog úgy maradni. Lehet ezt ésszel is csinálni, akkor lassabb a fogyás, de tartós. Tibinél a marketinget fizeted meg, nem a termék valódi értékét.

2022. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Megnéztem a belinkelt videót. Többször néztem már ettől a sráctól videókat. Asszem jogot végzett, értelmes srác, ért a témához. DE! Rohadtul idegesítő, ahogy hadar, jó esetben minden második szót értek, rosszabb esetben még annyit sem. A szavak végét vagy elharapja, vgy belebakizik, próbálja javítani, de annyira durván hadar, hogy ki sem mondja a teljes szót.

Ha már videókat csinál, ergo oktatja a népet, meg reklámozza a saját szolgáltatását, ami nem olcsó, akkor basszus, vagy próbáljon meg önfejlesztve lassabban beszélni, vagy fizessen ki ő is pár alkalmas konzultációt egy logopédusnál. Ha médiaszemélyiség (youtubert gondolom nevezhetünk annak), akkor adjon magára.

Engem érdekel a téma, gondolom az előző válaszom hosszából is látszik, de ezt a vidit nem bírtam végignézni. Érthetetlen. Kommenteknél is beírta valaki, hogy a beszéd az nem megy.

Amúgy az összes többi videójában ez van, élvezhetetlen az előadásmódja, hiába okos. Ha mások is így vannak vele, hogy a hadarása miatt nem nézik végig, akkor ezzel rontja a saját üzletét. És nem hinném, hogy én vagyok az egyetlen.

2022. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!