Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai étkezésemről?

Mit gondoltok a mai étkezésemről?

Figyelt kérdés

Reggeli: 40 g zabpehely + víz

Ebéd: 12 db maki sushi

Vacsora: Royal füstölt lazac szelet + 2 szelet fehér kenyér

Nasik: Alpro pisztáciás mousse + Darkmilk pudding



2022. jan. 20. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha palotapincsi vagy, akkor pont jó. Egyébként gyenge.
2022. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem eszel semmilyen zöldséget?
2022. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Egy etkezesnek jo lenne 😀
2022. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Többet ettem amikor covidos voltam
2022. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Zöldség, gyümölcs? A nasik mind üres haszontalan kalóriák voltak, csakúgy mint a 2 szelet fehér kenyér.!
2022. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Itt nincs haszontalan kaloria mert eleg keves 😀 es ugyis eleget ennyit. A sushiba siman lehetett zoldseg is. Persze ez max egy 40kgos nonek.eleg sztem 😀
2022. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Keves es gyorsan felszivodik, nem laktat. Igy ertem a haszontalant.
2022. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
A 12 sushiban a rizs miatt egész sok szénhidrát van. Estére fehér kenyeret nem jó enni (kivéve, ha még sportolsz utána), ha mindenképpen hiányzik a köret, akkor jobban jársz pl. bulgurral, de a legjobb a saláta, zöldség. Ha fogyni szeretnél, nincs nasi, legalább is ezeket ne, a fentiekben sok a cukor. Ha nasizni szeretnél, legyen egy kevés friss, vagy aszalt gyümölcs, vagy magok. A reggelit tízóraira hagynám, viszont 100 g zabpehely kellene. Reggelire tea, esetleg kávé. Uzsonnára lassan felszívódó cukormentes szénhidrát pl. 2 db gullon keksz, hogy bírd az estét.
2022. jan. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

sezrintem ez rendben van, lehet lopom is pár módosítással

viszont én 155 centis nő vagyok, szóval ha te ennél 10-20 centivel magasabb akkor ez lehet kevés

talán az ebéd lehetett volna két adagban. de úgy tűnik, hogy a lehetőségeidhez mérten mindent megtettél és egy ilyen nap totál beilleszthető az általános egészséges éltemódba.

talán a zöldség hiányzik nekem nagyon ebből de megkockázatotm, hogy azon túl a makrók is kb rnebden vannak

(én tuti nem pazrolnék egy kalóriát se gullón kekszre, inkább a kenéyr - mondjuk nem fehér)

2022. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A 12 sushiba egy marek rizs van.. ami min dupla vizet felvesz es sushi ecettel is be van keverve. Nemsok ch
2022. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!