Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szokhatnék le a falásról?

Hogy szokhatnék le a falásról?

Figyelt kérdés
Kicsi koromba a suli miatt raszoktam mert volt 10 percünk megenni egy ebédet.Utálok enni és rágni főleg ha még számolni is kell mellé hogy hányat rágok.Valakinek valami megoldás?
2022. jan. 22. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Intézd úgy, hogy nyugodt körülmények között, elég időd legyen enni. Hozzá fogsz szokni, hogy nem kell rohanni.

A puhább dolgokat nem tart annyi ideig rágni (pl. sült hús helyett fasírt, párolt zöldség helyett főzelék vagy püré)...

2022. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ülj le enni olyan ember mellé, akit tisztelsz/becsülsz és normális tempóban eszik.


Ha ez nem opció, akkor vedd fel magad ahogy eszel, és játszd vissza. Illetve nézzél videót h mások milyen tempóban esznek.


A rágásokat pedig nem kell számolni. Ezt nem tudom ki mondta neked...

2022. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

tudatosan figyelsz rá. nekem az elején ez úgy ment, hogy mindig szépen tisztára töröltem az asztalt, elpakoltam róla. megterítettem, mellé egy pohár víz, esetleg kistálba saláta (kb mint egy fullos éttermi élmény). és úgy kezdtem el enni, lassan. nem nyomkodtam közben telefont, csak ettem. megadtam a módját. máig szeretem így csinálni, és egyszerűen megtalálom rá az időt akor is ha úgy tűnik, hogy nincs


azt meg neked kell kitalálnod hogy mindez egyedül vagy társaságban megy jobban

2022. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Enis csak belapatolom 2p alatt. Csak igy esik jol meg nemszoktam esemenyt csinalni egy kajabol
2022. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat majd kiprobalom oket remelem bevalik


2# Valakinek felhoztam a temat és azt mondta szamoljam a ragasokat,az segit.15 elött ne nyeljem le.Semmit nem ért,azért írtam hogy azt mar ne irja le senki.

2022. jan. 22. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:
De am miert a fogyi kategoriaba irtad?
2022. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os!

Talán azért, mert sokat és mohón eszik.

2022. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha gyorsan eszel? Ha túleszed magad, előre számold ki az adagod, aztán azt pusztíthatod :D
2022. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt nem irta h tul sokat eszik csak h gyorsan betolja. Az magaban nem hizlal.
2022. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!