Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már voltam anorexi...

Mit tegyek? Már voltam anorexiás és félek hogy most is az leszek! Nem eszek,egésznap csak sportolok.(korcsolyázok) Hogy tudnám megakadályozni hogy ne legyek anorexiás?

Figyelt kérdés
2022. jan. 22. 20:29
 1/7 anonim válasza:
78%

Nem vagyok szakértő, de én azt ajánlom, hogy bízz meg egy olyan személyt aki veled van, hogy 7:30 kor 12:00kor 19:00kor "erőszakolja" rád, hogy enni kell. vagy csak vegyen rá hogy valahogy egyél.

Én nekem már így oldódott meg hasonló problémám.

2022. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem eszel egyáltalán, már régen az vagy. Ha már volt problémád ezzel, akkor tudod, hogy kit kell keresned. És sürgősen.
2022. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már az vagy. Milyen kezelésben vettél részt? A pszichiáter úgy döntött, hogy már nem kell járnod?
2022. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus is elég lehet, de valóban sürgősen ilyen fajta szakmai segítségre van szükséged, ne habozz.
2022. jan. 23. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 qkker1 ***** válasza:
48%
Már most is anorexiás vagy, egyél, más megoldás nincs! Esetleg pszichológus segíthet.
2022. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Te nem voltál, hanem vagy. Soha nem gyógyultál ki belőle. Most hogy tudod, már csak normálisan kell enned és máris megoldva! :) Egyél rendesen, hogy sikeres lehess a szeretett sportban! Oda kell az energia, ehetsz számodra sokat is, nem fog megmaradni, csak jó kis izmos leszel és végre igazán bele tudsz adni mindent! :)
2022. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál, hanem sohasem gyógyultát meg.


Pszichológus úgy első körben, mert szépen el lehet ezzel lenni éveken keresztül.

Quasy recovery > relapse > quasy recovery > relapse... Jó kis ciklus :(

2022. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!