Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan valami,amitől...

Van olyan valami,amitől szomjas leszek?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset iszom,szinte csak fél liter víz,max 1liter. Egyszerűen nem vagyok szomjas. Erőszakkal nem megy
2022. jan. 25. 14:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Sós ételek, rostkészítmények.
2022. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

Edzés.

Most toltam le egy jó kemény 70 perces edzést, csak annyit álltam meg közben, hogy igyak... egy litert megittam közben, aztán mikor hazaértem, még felet.

2022. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Edzés után igen,úgy lemegy,de általában nem tudom tartani. Van,amikor csak 2 kávé és edzés után 800ml víz semmi több...
2022. jan. 25. 15:20
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Leginkább a sótól leszel szomjas, sós ételek
2022. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Nekem a vízivó applikáció segített sokat. Most a waterful nevű applikációt használom, itt jön értesít olyan időközönként ahogy szeretnéd és emlékeztet, hogy igyál. Első pár nap kegyetlen volt ennyi vizet letolni, de utána egész jól hozzászoktam.
2022. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit erőltesd. Persze nem fog menni rögtön 2 liter, de ha csak néhány naponta egy-egy korttyal több megy, az is jó. Türelmesen, de mindenképp változtass, mert ez nagyon kevés. Esetleg más, ami nem víz? Gyümölcstea, préselt levek, levesek, müzli tejjel? Ezek sem csúsznának jobban?
2022. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

én korábban napi fél, max 1 litert ittam meg és tényleg az segíett hogy erőltettem. azóta sem vagyok szomjas, inkább csak megszoktam. munkahelyen is mindig van mellettem két üveg víz, itthon is minden helyiségben van

vízivó applikációt is próbáltam de nekem nem vált be annyira, inkább a saját akaraterőm

ami még használt egy 4 dl-s pohár, mert ha egy pohár vizet iszik az ember, nem mindegy hogy a pohár 2 vagy 4 dl


amit még javaslok hogy ízesítsd a vizet. rengeteg limonádét ittam régen édesítőcseppel és friss citromlével. aztán egy idő után elhagytam az édesítőt és ment a citromos víz. attól még kcisit szomjasabb is az ember mert savanyú, de közben finom is. lehet kísérletezni cuormnetes szörpökkel is, de sajnos sok a rossz a piacon. néha úgy ízesíem a vizet hogy kb 1:8 arányban teszek bele szénsavas vizet hogy épphgoy érezni lehessen és így úgymond van egy kis buborékos íze. és ugye ha finom akkor könnyebben issza az ember


mindig van a táskámban vizes palack, bárhova megyek (kivéve ha 10 percre kiugrom a boltba). bárhonnan hazaérek vagy odaérek, az első dolgom meginni egy pohár vizet (pl. viszek a tesómnak sütit, csak 5 percre lakik de mikor odaérek, kréek egy pohár vizet meg mikor hazajövök akkor is)


de tényleg az elején úgy fogod érezni hogy mintha egész nap csak innál meg wc-re járnál (később is, csak akkor természetes lesz)

2022. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
eroltetni kell
2022. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Sós ételek, erőltetés és nem csak vízben kell gondolkodni próbáld ki hátha másból többet is tudsz inni
2022. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha sós ételt eszel,azzal extra vizet kell bevinni.Szomjas leszel,de nem segít abban,hogy hidratàltabb legyél
2022. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!