Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A személyi edző túl közvetlen...

A személyi edző túl közvetlen vagy ez megszokott? (Fogdosás)

Figyelt kérdés
Nem vagyök kövér, sőt, nem nézek ki rosszul, ruhán keresztül nem látni a dolgokat. Beíratkoztam személyi edzőhöz, hogy akkor legyen már tökéletes testem. A gyakorlatoknál kicsit kellemtlen nekem, hogy akkor is hozzámér, amit ő maga saját magán is be tud mutatni.
2022. jan. 26. 15:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
be tudna*
2022. jan. 26. 15:31
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha zavar szólsz neki és kész. Amúgy szerintem ezzel semmi gond nincs, amíg nem intim helyeken tapogat. Főként hátazás közben szoktak segíteni, mert sokan azt az izomcsoportot nem érzik.
2022. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Főleg az elején ez normális. Mert nem mindig egyszerű kezdőként leutánizni, inkább beállitja a testtartást, fizikailag is korrigál.

Ha zavar, akkor mindenképpen!! szólj neki. Ha nem akarsz konkrétan akkor elég annyi hogy amikor hozzád erne csak megkéred hogy mutassa be ő még egyszer. Ha ezt se érti akkor mondd meg hogy neked kelleketlen hogy hozzád ér és lehet e máshogy.

Az edződdel teljes biztonságban kell érezned magad, bizalommal és semmiképp sem szorongva.


Nekem pl van egy fekve 'terpesztős' gyakorlat amiben nem érzem jól magam. Szóltam és kiszedte az edzéstervből, helyettesítjük mással

2022. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szólni kellemetlen. Akkor már elvágnám magam ezzel mint szimpatikus személy. Ilyen kényes témát azért nem hozol fel.

Azért kérdezem itt tőletek. Inkább akkor váltok.

Derekam fogta és a hasam egyszerre. Kicsit olyan átkarolós volt. Mintha simult volna eléggé közel került. Nekem nem tetszett.

2022. jan. 26. 16:46
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
akkor dontsd el melyik kellemetlenebb: a fogdosas vagy szolni miatta
2022. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem akarsz szólni akkor tényleg válts. De meg fogja kérdezni ugyis h miért. Ugyanott tartasz


A férfie dzommel a menstruációmat is megbeszelem mert egyszerűen hat a teljesítményemre és tudnia kell miért dőlök ki hamarabb. Az elején furi volt de mára a legtermészetesebb dolog.


Az edzőnek minden szempontból az a dolga hogy neked a teremben a legjobb legyen. Konrketan orabert fizetsz hogy csak veled foglalkozzon, a leheto lefjobban, ahogy neked jo. Viszont ha nem kommunikálsz, úgy nehéz tudnia hogy neked mi a jo. En pl szeretem ha korrigalja az edzom a tartasomat mert rosszul rogzodott tartas miatt mindig elorebillen a csipom mikor nem kene

2022. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
91%

A JÓ edző megérint, megfog. Éreznie kell, hogy dolgozik-e az izomcsoport, hogy megfelelő irányú-e a terhelés, és hasonlók.


Nyugodtan szólhatsz érte, csak akkor minek neked edző, ha nem végezheti a munkáját?

2022. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
Képzeld el mit szólnál, ha a pasid derekát fogná meg így egy csaj edző?
2022. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
93%
Masszőrhöz el ne menj!
2022. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tudom, az én személyi edzőm emlékeim szerint még egyszer sem nyúlt hozzám gyakorlat megmutatása céljából (edzés végén a nyújtás után mindig megfogja a kezemet és felhúz a padlóról, ami nekem külön jó/vicces, mert egy háromajtós szekrény és kb. 2 kilónak érzem magam, nem 70-nek).

Nagyon jó edző, több mint 3 éve dolgozom vele. Az elején se fogdosott, inkább megmutatta/elmagyarázta újra, hogy mit hogyan kellene helyesen és mi a cél. Ahhoz nem kell hozzád érnie, hogy tudja, dolgozik-e egy adott izomcsoport, azt látni lehet többek között a végrehajtásból is, meg hogy közben melyik izom fárad melyik helyett, ha nem jól csinálod.

Szóval nem tudom, biztos edzője válogatja, de szólj neki, ha neked kellemetlen, nem azért vagy ott, hogy te szimpatikus ember legyél neki. Persze értem, hogy mit mondasz, de ha nem szólsz, és szimpatikus maradsz, akkor inkább az összes többi edzésen szorongani fogsz egy olyan dolog miatt, ami ennyire zavar és amit megoldhattál volna?

2022. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!