Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki ajánlana egy jó diétát?...

Valaki ajánlana egy jó diétát? A célom az, hogy ne éheztessem magamat, sokat mozogjak, és tartós legyen. (Ne hìzzam vissza)

Figyelt kérdés
Ha valaki tud ajánlani, nagyon megköszönöm!!

2022. jan. 30. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Kalóriaszámolás: mindent ehetsz, nem kell éhezned, nem kell semmiröl lemondanod, csak kicsit odafigyelni.

[link]

2022. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen diétát szeretnél?

Az ilyen előre tervezett párnapos/hetes diéták borzalmasak, általában koplalásra építenek, és semmi hasznuk.

Kalóriát számolj, és menni fognak a kilók.

2022. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Életmódváltás: főleg lassan felszívódó szénhidrátok, rostok, fehérjék, "jó" zsírok. Üres kalóriák nullára, vagy minimálisra csökkentése. Sok folyadék (víz).

A fogyás kalóriadeficittel érhető el, kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit a szervezeted felhasznál, így az a zsírból fogja fedezni a szükségletet. (Vagy izomból, ha nem viszel be elég fehérjét)

A tartós (zsírból) fogyás lassú folyamat, egészséges ütemben heti fél kiló. Ha ennél többet fogysz, az főleg víz és izom lesz. Izmot senki nem akar veszíteni, az adja a formát, mellesleg az izom több kalóriát is éget.

Én is azt javaslom, hogy kezdj el kalóriát számolni, nem olyan vészes, van sok app, én yaziot használok. Sokáig kerültem a számolást, mert macerának gondoltam, de aztán végül rávettem magam, és nagyon gyorsan megindultak a kilók lefele, mert bőven több kalóriát vittem be, mint amennyit szabadott volna a fogyás érdekében.

A mozgással, súlyzós edzéssel is rásegíthetsz, de a fogyás elsősorban az étkezésen múlik!

2022. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!