Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok egészségesen...

Mennyit fogyhatok egészségesen 3-4 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

177 cm magas, 107 kg-s nő vagyok, 27 éves.

Megelégeltem a kinézetemet, egészségesen szeretnék élni. Elkezdtem sokkal jobban étkezni, sokat sétálok. Szeretnék elkezdeni súlyzós edzéseket is.

Kb. májusig, mire jó idő lesz és vékonyabban fogunk öltözni, kb. hány kilót fogyhatok egészségesen?

Sajnos nagyon depressziós voltam, az étkezésbe menekültem. De ez már kezeltem szerencsére.


Köszönöm a válaszokat.


2022. febr. 2. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
4 hónap alatt szerintem a 16 kg a reális, szóval havi 4 kg. De ha most kezded csak el az életmódváltást, akkor az első hónapban több is lemehet. Persze ezt így senki se tudja pontosan megmondani, de szerintem egy 12-16 kg-re számíts, és akkor nem lesz csalódás.
2022. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, most kezdtem. Fél év alatt rendes önpusztítás volt, rengeteg pizza, gyorskaják, kenyér, majonéz, hétvégi bulik.
2022. febr. 2. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kb 15öt mert van is miből, az eleje még ugye gyorsabb é utána beall a heti fél-1 kgra. Nekem a 30bol az eslo tiz kilo 2.5 hónap alatt ment le
2022. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Havi max 2kg egészséges. Gyorsabban nem érdemes, már csak a bőröd miatt sem, és ha túl drasztikus diétával próbálsz gyorsabban fogyni, az nagy eséllyel nem lesz tartós.

Egy egészséges tartós fogyás, az életmódváltással érhető el, ami hosszú hónapok, évek munkája, és életed végéig tartanod kell, különben újra és újra vissza fogsz hízni.

Én már csak tudom, 14 és 33 éves korom közt majd minden évben fogyókúráztam és össze vissza jojóztam, ez után többször annyi túlsúllyal váltottam életmódot, mint amivel anno először elkezdtem.

Most már 3 éve tartom, ennyi kellett a teljes lefogyáshoz. Már csak súlyt tartok.

Szóval csak óvatosan:)

Ne csináld drasztikusan mert nem fogod bírni, szánj rá több időt, legyél türelmes!

2022. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Utóirat: nem az számít mennyi idő alatt fogysz le, hanem az, hogy meddig tudod megtartani:)
2022. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!