Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres, gazdag ember hogyhogy...

Sikeres, gazdag ember hogyhogy nem tud lefogyni?

Figyelt kérdés

Ha a testsúly probléma ráadásul nem hormonális eredetű?


Hogy lehet az hogy az élete minden területén van akaratereje, céltudatossága, kitartása, szervezőkészsége, hisz a gazdagsága és sikerei a bizonyítékai ennek, de egy ilyen "semmi" dologgal, hogy kontrollálja és megtervezze az étkezését, sportolást, egészséges életmódot, erre egyszerűen képtelen és elbukik benne???



2022. febr. 7. 10:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Mert neki nem csak annyi, hogy "kontrollálja és megtervezze". Valószínűleg mélyebb problémái vannak ezzel. De lehet, hogy csak szeret jókat enni, és nem érdekli, hogy lefogyjon.
2022. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
Mert egyszerűen nem is akar. Aki le akar fogyni, az minden követ megmozgat, hogy elérje a célját.
2022. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

# 1


de olyanra gondolok akit zavar és ennek ellenére nem tud lefogyni

2022. febr. 7. 10:55
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nehéz volt, egyszerűen van, akinek gyerekkori rossz mintái vannak, van, aki ráfügg a kajára, mint más a piára, van, akinek egyéb mentális problémái vetülnek le így. Nálam mindhárom együtt volt. Én is álltam a tükör előtt, és kérdeztem magam, hogy miért nem bírom abbahagyni a zabálást, olyan könnyűnek tűnik.
2022. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

# 4


de akkor létezik olyan hogy a munkában, karrierben létező akaraterő és fegyelmezettség, kitartás nem "kompatibilis" a táplálkozás, sport területén?

2022. febr. 7. 11:05
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Hisz akkor drogfüggők sem lennének sikeres emberek közt.
2022. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
100%
Ez alapján a pénz hizlal.
2022. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. Amikor az ember minden energiáját és céltudatosságát feléli a karrierben meg minden másban, akkor kell valami olyan tényező az életében, ami ezeket az energiákat feltölti. Ilyen pl az étel, ráadásul azok, amik rövid távon nagy "jutalomérzetet" adnak, mint egy jó kis hamburger vagy csoki vagy ilyesmi. Ha mindemellett a hobbija nem pont a testmozgás egy formája, akkor az is csak egy feladat lesz, amire nem biztos, hogy már marad annyi mentális energiája, hogy ugyanolyan elhivatottsággal kezelje, mint a munkáját (amit ha ilyen céltudatosan tud csinálni, valószínűleg élvez és szereti, de legalábbis pozitív visszacsatolásokat nyer belőle).


Valahol le kell ereszteni, nem lehet 0-24/7 folyamatosan fegyelmezetten és akaraterővel törtetni előre az élet összes területén, egy átlagos embernek, még ha a munkájában sikeres is, korlátozottak a mentális erőforrásai, hogy még erre is áldozzon belőle.

2022. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
100%
Én is szeretnék vékony lenni, de kajálni jobban szeretek.
2022. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Sikeres gazdag embernek is lehetnek problémái. A pénz nem old meg mindent.
2022. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!