Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Végleg meguntam a helyzetet,...

Végleg meguntam a helyzetet, le akarom adni a felesleges zsírt , de van egy probélma vega vagyok és néha kényszerevő?Lehetek újra csinos?30N

Figyelt kérdés

2 éve lettem vega,nekem így jó nem szeretnék húst enni!166 cm vagyok és 96kg!Soha nem mentem 90 fölé a tavalyi év elég stresszes volt meg az előtte lévő is nem nagyon mozogtam,egésznap feküdtem munkám se volt..A szexet pedig nem igényeltem … 14 éves korom óta kezdtem el hízni azóta 85 kg az a testsúly amit megtartok tudom az is sok !Kb 5 évvel ezelőtt sikerult 90kgrol 60kg ra lefogynom Norbi Update módszerrel..Szerencsésnek tartom azért még mindig magamat ,körte alakom van elég vékony derékkal hasam nem nagy bár eleg hamar puffadok …Szoktam hasedzést csinálni guggolni ,nincs kedvem eljezdeni tornazni mert akkor nagy nyomást éreznék ami idegesiteni belulrol h mennyire elvagyok hízva és h hogy hagyhattam azt h az evés a depresszió ordogi kore beszippantson..Beteggé tesz a tudat ,hogy már elhízott vagyok és nem egy túlsulyós valaki…Undordom a vastag combjaimtol reggelente mikor felkelek nagyon rossz..Az egeszsegembre is kihat járni is alig birok szó szerint alacsony talpu cipot nem is hordok…vasgesztenye kapszulat szedek h ne legyen annyirw nehézláb érzésem!Undorito h olyan helyen nött hájam ahol azelott soha!!

Elegem van h nekem mindig tennem kell a dolgokrrt mas meg ehet ossze vissza egesz nap! Jól akarok kinezni nem akarok egy kövér nő lenni akin mindenhol nevetnek és lenéznek!

Nem tudom sokszor mar nem erdekel h h nezek ki tegnap is sokat ettem idegembe ! Jol megszivatott engem az elet ezzel a szar genetikaval!

Megszoktam enni egy nap egy mirelit pizzat nem tudom h ez sok e de eszek meg mast is!egyszeruen nem tudom h lehetne vegakent testzsírt leadni!Amugy fogytam mert sztem tobb voltam ,tavaly elkezdtem dogozni ev vege fele fogytan is!De a mérleg nyelve nem akar mozdulni!Max 1 kg mozdult vissza is jött!!Elegem van teljesen legszivesebben megölném magamat !Utálom magam!



2022. febr. 13. 11:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
És tenni is szeretnél valami,vagy csak panaszkodsz, és mástól várod a megoldást?
2022. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne vegaként lefogyni. Csak nem mirelit pizzát kellene eni, hanem zöldségeket, egészséges dolgokat. Hogy néz ki egy napod, miket eszel még ezen kívül?
2022. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért pizzát eszel minden nap?

Egyél főzelékeket. Sült, főtt, raguban készült zöldségeket, salátákat turbózva sajttal, tojással. Rántottát zöldségekkel. A tömény szénhidráton kívül rengeteg finom dolog van amiben nincs hús.

2022. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ezek nem tanácsok , csak a rosszindulat ahogy látom! De nem is vártam jobbat :D
2022. febr. 13. 11:58
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Őszinteség, épp h nem hazudunk h megnyugtasd magad, mert neked pofon kell h végre kajálj mozogj rendesen, és nem csak a pasizás miatt, az egészséged miatt.
2022. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
Töröltetheted, de soványabb nem leszel, csak ha felismered, hogy tenni neked kell.
2022. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az hogy egyél zöldséget, salátát, tojást, főzeléket, levest, a mirelit pizza helyett az mi, ha nem tanács? Rengeteg recept van az interneten, instagramon, mindenhol, biztos találnál olyanokat, amik ízlenek. Miket szoktál még enni a pizzán kívül? Szoktál nasizni, miket?

Járj el sétálni esetleg, az is biztos sokat segítene, ingyen is van, közben hallgathatsz zenét, bármit.

2022. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

A magassagodhoz sok ez a suly, de mar a 85 kilo is az volt, korte alak ide vagy oda. Tehat lecci ne nyugtasd magad ezzel, hogy nem veszes a helyzet, meg genetika meg mittudomen mi, mert ez csak kifogas.


Tudom, aterzem, mert 150 centiskent en is voltam 75 kilo, borzasztoan dagadt voltam, ez az igazsag. Kaloriat kell szamolni, vegasag ide vagy oda. En nagyon ritkan eszem hust, mert nem szeretem, illetve tejallergiam van, tehat sokszor vegan eteleket eszek es megis le tudtam fogyni. Nehez volt, de sajnos muszaj, mert a kinezet egy dolog, de az egeszseg rohadt fontos.

Sport se art, ha mas nem, legalabb setalj. En is igy kezdtem, leginkabb csak setakkal illetve elkezdtunk a ferjemmel aktivan turazni is, az is baromi jo.

2022. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%
Dietanal tokmind1 h vega vagy vagy nem. A szenhidrat meg a zsir szamit. Kezdj el fokozatosan mozogni heti 3-4* meg nezz neten etrend mintat. Vagy keress egy edzot. Mindenki igy csinalja...
2022. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Humor Herold ***** válasza:
82%

Neked teljesen át kell formálni az étrended.Először is tisztába kéne lenned azzal hogy mit ehetsz és mit nem.Kár hogy a cukor nem állati eredetű,mert a fejemet teszem rá hogy cukor alapú az evésed.Olvasgass kicsit a témában,tanulj, aztán kezd újra az étkezést,a nulláról,tervezd meg az új étrended.Ami a céljaidnak megfelelő kalóriát tartalmazzon,azon belül is többnyire magas fehérjetartalommal bírjon.Képzeld hogy a növényi eredetű tápanyagokban is rengeteg fehérje van.A szénhidrát és a zsír is fontos tápanyag,de a célod elérése érdekében viszonylag alacsony szinten kell tudni tartanod mindkettőt.Mellette kell tartalmaznia minden étkezésednek szénhidrátot,de főként lassan felszívódó formájút.A zsírt sem tudod kikerülni,ott pedig a telítetlen zsírokra kell rámenni.És akkor ott vannak a rostok,amelyeknek fontos szerepe van az emésztésben.Nem beszélve a vitaminokról,ásványi anyagokról.

Egy kicsit utána kéne olvasni a témáknak,csak hogy képben legyél.Aztán menj fel egy kalóriaszámláló appra.Ahol megtudod a paramétereid és az életmódod által a napi kalóriszaszükségleted.Nézd meg hogy a jelenlegi táplálkozásod alapján a napi kalóriaszükséglethez képest mennyivel eszel többet,és hogy milyen arányban vannak a makro tápanyagok.Majd tervezd újra az étkezésed,likvidáld az olyan ételeket,amelyek magas kalóriatartalommal,rossz zsírokkal és szénhidrátokkal vannak tele.Egy ilyen appon rengeteg ételt megtalálsz,és kedved szerint válogathatod össze a számodra kedvelt ételeket.Előre tervezd meg egy heted,és próbáld tartani magad hozzá.Az ilyen ízesített üdítőket is kerüld...de úgy minden élelmiszeren amit leemelsz a boltba a polcról rajta van a tápanyagtartalma..az is hogy 100g mennyi szénhidrátot tartalmaz és abból mennyi cukor.Na,neked a cukor az ellenséged.Azzal nem tud mit kezdeni a szervezet,megy a zsírraktárba,nem tudja felhasználni energiaként.Ha nem értenéd attól nő a s.gged,meg a hasad.Úgyhogy kerüld a cukrot.

Először is képbe kéne kerülnöd, aztán jól megtervezni az étkezéseid.Majd kitartani és akarni a sikert.Az elején gyorsan mehetnek a dolgok,ami által a kedved is jobb lehet hogy jó úton jársz.És mindig csak jobb és jobb lesz,erre gondolj egyre jobban fogod érezni magad a bőrödben.

Ehhez nem kell 6 diploma...a neten annyi minden a rendelkezésre áll...kellő kitartással bárki képes megcsinálni!

2022. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!