Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el a fogyást...

Hogyan kezdjem el a fogyást 30éves 170cm magas 120kg vagyok és szeretnék 100kg alá menni elengedtem a cukrot és sokkal kevesebbet eszek. Milyen testmozgás lenne az ideális?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen testmozgás csak testmozgás. Nagy súllyal futás kevésbé, de hosszú séták, bicikli, úszás, pilates igen. A fogyás 90 százaleka abbol van amit megeszel szóval kalóriát kéne számolni legalább addkg mig megtanulod az adagokat
2022. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas_..

13, 14 válasz elég jol osszefoglalja a dolgot

2022. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2022. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kalóriát számolsz? A kevesebb evéssel sokan csúsztak már el.
2022. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A legtöbb sporttal csak tönkreteszed az ízületedet. Ha van lehetőséged, akkor az úszás a legjobb. Az kíméli az ízületeket és fantasztikusan formálja az alakot, még olyan testrészeket is, amelyeket máshogy nehezen vagy sehogy sem lehet. A dokikra nem érdemes hallgatni, nekem kb 125 kilósan mondta egy kardiológus, hogy nyugodtan futhatok. Normális az ilyen?!
2022. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

170cm vagyok és 126 kg-ról indultam

A kajára figyelek oda főleg és 2 hete járok heti 2xer aerobikra.

Ha nem jutok el akkor otthon a YouTuberól csinálom a duci tréning tornát. 1 órás, az elején 20 percnél többet nem bírtam.

1 hónapja csinálom ezt az egészet , jelenleg 6kg mínusznál tartok.

Szerintem az ilyen duci torna, aerobik, séta , bicikli és az úszás az ami ilyen súllyal nekünk jó.

2022. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bringázz. Hatékonyabb az úszásnál, szép nyugodt tempóban, nem erőltetve. Alkalmanként egy óránál többet kellene, ha lehet.
2022. szept. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!